Fot. Nowodvorski Lighting

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Nowodvorski Lighting
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
15 lis 2016 13:54

Nowoczesne lampy. Beton w klasycznym kształcie

Najnowsze trendy wnętrzarskie coraz częściej czerpią inspirację z połączenia „starego” z „nowym”. Zgodnie z takim założeniem powstały lampy wiszące z kolekcji Stone, stanowiące kompozycję nowoczesnego materiału i klasycznego kształtu.

Seria oświetleniowa STONE marki Nowodvorski Lighting składa się z lamp wiszących dostępnych w czterech wariantach kolorystycznych. Oparte są one na minimalistycznej formie prostokąta o wymiarach 119x11cm.

Wyjątek stanowi model STONE TRAVERTINE GRAY, który charakteryzuje się nieregularnym kształtem. Atutem kolekcji STONEjest fakt, iż wykorzystano w niej źródło światła typu T5, pozwalające na jego równomierne rozproszenie. Ponadto oświetlenie z serii STONE wykonane zostało z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest łatwe do utrzymania czystości. 

Lampy STONE marki Nowodvorski Lighting to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają uniwersalnego oświetlenia o prostym kształcie, oprawionego atrakcyjną barwą oraz fakturą. Znajdą one zastosowanie zarówno w eleganckim salonie, jak i nad kuchennym stołem, idealnie komponując się z jasnymi barwami ścian.

Lampy Stone marki Nowodvorski Lighting:

Stone Mosaic White - Cena detaliczna: 420,66zł brutto

Stone Mosaic Gray - Cena detaliczna: 463,71 zł brutto

Stone Gray - Cena detaliczna:463,71 zł brutto

Stone Travertine Gray - Cena detaliczna: 420,66 zł bruttoWASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH