Fot. Candellux

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Fot. Candellux
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
05 wrz 2016 12:38

Nowoczesne lampy. Zobacz połączenie szkła i metalu

Kolekcja Snitch to lampy, które zachwycają nie tylko swoim kształtem, ale przede wszystkich stylistyką. Połączenie szkła oraz metalu sprawia, że stanowią świetny dodatek aranżacyjny do wnętrz nowoczesnych, klasycznych oraz loftowych.

Snitch to kolekcja wiszących lamp w szklanej oprawie z metalowym abażurem. To, charakterystyczne dla stylu loftowego, połączenie materiałów o różnej barwie sprawia, że design produktu nabiera wielowymiarowości.

To także najlepszy dowód na to, że przeciwieństwa się przyciągają. Bezbarwne szkło w duecie z czarnymi, smukłymi liniami metalu tworzą zestaw idealny – oświetlenie, które spełnia rolę funkcjonalną i estetyczną.

Kolekcja Snitch to trzy modele o różnorodnym kształcie i rozmiarze, które sprawdzą się zarówno w nowoczesnej kuchni, jak i przytulnym salonie. Zastosowanie wysokiej jakości szkła sprawia, że nasze wnętrze jest perfekcyjnie doświetlone. Metalowa oprawa to subtelny dodatek, ukłon w stronę modnych, surowych elementów harmonizujących z różnorodną stylistyką wnętrza.

Udogodnieniem wprowadzonym przez producenta są linki, pozwalające na regulację wysokości oświetlenia. Bez względu na wysokość pomieszczenia możemy umieścić je w dowolnym miejscu naszego domu. Lampy Snitch to kolekcja, która będzie dobrze wyglądała przy zastosowaniu kilku lamp obok siebie łącząc walory funkcjonalne z estetycznymi. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH