Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Lampa Verin Candellux Lighting.

Lampa Verin Candellux Lighting.
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 16 cze 2016 14:49 (aktualizacja: 17 cze 2016 11:20)

Nowoczesne oświetlenie: lampa jak pająk na suficie

Oświetlenie stanowi coraz bardziej doceniany element aranżacji wnętrz. W najnowsze trendy świetnie wpisują się modele z regulowanymi przewodami zakończonymi futurystyczną oprawą żarówki.

Mawia się, że potrzeba jest „matką wynalazków”. Z potrzeby idealnego doświetlenia wnętrza na różnych wysokościach powstała nowa lampa Verin marki Candellux Lighting. Jest nie tylko funkcjonalna, ale i niezwykle designerska. Regulowane, czarne przewody zakończone futurystyczną oprawą żarówki idealnie wpisują się w najnowsze trendy wyposażenia wnętrz.

Na wysokości

Elegancka, stylowa lampa Verin to propozycja do nowoczesnych wnętrz, które charakteryzują nieszablonowe a zarazem praktyczne rozwiązania. Połączenie czarnych przewodów z geometrycznym kształtem miedzianej oprawy sprawia, że idealnie komponuje się ona z minimalistycznym stylem – zarówno niskich, jak i loftowych, industrialnych wnętrz. Funkcjonalnie zaprojektowane kable pozwalają nam umieszczać źródło światła w każdym miejscu pomieszczenia, na różnych wysokościach. Dzięki temu możemy oświetlić odpowiednie strefy – rozjaśnić przestrzeń nad stołem w jadali, okolice lustra w łazience czy wąski, długi korytarz.

Niczym Spiderman

Futurystyczna Verin to lampa, która swoim kształtem przypomina pająka, a zwisające swobodnie czarne kable wyglądają niczym jego nogi. Dzięki długim na 225 cm, sześciu przewodom, można rozmieścić źródła światła na szerokiej powierzchni sufitu. Uzyskujemy w ten sposób możliwość oświetlenia mocno oddalonych od siebie punktów we wnętrzu, a także rozświetlenia nawet dwóch pomieszczeń na raz. Takie rozwiązanie jest bardzo przydatne na przykład w bardzo dużych salonach lub pokojach dziennych otwartych na klatkę schodową czy hol. Lampa Verin zakończona jest ażurowym, geometrycznym kloszem, który dodatkowo podkreśla jej oryginalny charakter. Warto zastosować w nim dekoracyjną żarówkę, która stworzy z "abażurem" spójną całość.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA