Modne drzwi do wnętrza. Fot. Invado

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Modne drzwi do wnętrza. Fot. Invado
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
23 lut 2017 11:58

Nowoczesne wnętrze: drzwi z odrobiną subtelności

Drzwi to niezaprzeczalny element dekoracyjny każdego wnętrza. Dowodem na to jest elegancka kolekcja drzwi Parma z modnymi, prostokątnymi przeszkleniami.

Nowa kolekcja Parma od Invado podkreśla subtelność oraz nietuzinkowy charakter każdego wnętrza. Dodatkowej elegancji dodają modne, prostokątne szyby Satinato przepuszczające światło.

Drzwi Parma występują z czterema i dwoma przeszkleniami lub jako skrzydła pełne. Szeroki jest też wachlarz kolorów, w jakich produkowana jest ta kolekcja. W sumie do wyboru są 23 barwy - od dębu i orzecha, po antracyt, buk, heban i biały.

Parma od Invado to drzwi płaskie. Ich rama wykonana jest z płyty MDF, a wypełnienie stabilizacyjne stanowi "plaster miodu" lub opcjonalnie płyta wiórowa-otworowa. Krawędzie boczne i krawędź górna są okleinowana, a ramka przyszybowa wykonana jest w kolorze skrzydła. Przy czym drzwi te występują w okleinie o usłojeniu wertykalnym i horyzontalnym. Skrzydła pojedyncze dostępne są w szerokościach od „60” do „110”, z kolei podwójne od "120" do "200".

Cena: od 279 zł netto

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH