Fot. Braun

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Braun
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
26 kwi 2016 09:25

Nowoczesny dom: wybierz żelazko na parze

Prasowanie to dość uciążliwa czynność. Może jednak stać się znacznie prostsza, jeśli wybierzemy odpowiedni, zaawansowany system.

System CareStyle 5 zapewnia łatwe prasowanie, lekkość manewrowania żelazkiem oraz możliwość pozbycia się fałd i zagnieceń nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Inteligentna technologia iCare dba o bezpieczeństwo tkanin, a cały system łatwo jest przechować.

Użytkownik ma do dyspozycji większą ilość pary wodnej, generowanej na minutę – aż 120g, co gwarantuje szybsze prasowanie przy mniejszym wysiłku. Natomiast jej wyższe ciśnienie (6 barów) i silny wyrzut (340 g/min) efektywnie niwelują wszystkie zagniecenia materiału, nawet na bardziej wymagających tkaninach. Dzięki takiej parze wszelkie niedoskonałości znikną w mgnieniu oka.

Wygodny w użyciu, zintegrowany ze stacją pojemnik na wodę pozwoli prasować bez wysiłku, ponieważ nie zwiększa wagi żelazka. Dzięki temu jest ono znacznie łatwiejsze w manewrowaniu, co zapewnia komfort prasowania. Co więcej, pojemnik zmieści więcej wody, niż tradycyjne żelazko, więc nie musimy trudzić się częstym uzupełnianiem go.

System wyposażony jest w technologię iCare, która chroni materiały poprzez automatyczne nastawienie temperatury odpowiedniej dla każdego rodzaju tkaniny. W ten sposób nie tylko dbamy o każdy materiał, ale też oszczędzamy dużo czasu.

Co więcej, stacja nie wymaga żadnych ustawień, aby zwiększyć wygodę i prostotę użytkowania. System łatwego zamykania pozwala za pomocą jednego ruchu, szybko i bezpiecznie zablokować żelazko przed wysunięciem ze stacji parowej - wystarczy, że lekko przyciśniesz je do stacji. Dzięki niemu możesz sprawnie podnieść całe urządzenie i odłożyć na półkę.

Stacja parowa marki Braun została wyposażona w innowacyjną, pierwszą na świcie stopę Eloxal 3D BackGlide, zapewniając niezwykłą łatwość manewrów 360° po tkaninie - w przód i w tył, nawet przy suwakach czy guzikach. Zaokrąglony, wygięty u dołu kształt stopy, który został zaczerpnięty z deski snowboardowej gwarantuje łatwość przesuwania po tkaninie, pozwalając na szybsze i efektywne prasowanie.

Dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich jak: zaszewki, zamki czy fałdy będzie teraz niezwykle proste. Pokrycie stopy z eloxalu jest dwukrotnie twardsze od stali nierdzewnej, co jest niezwykle ważne dla gładkiego przesuwania jej po tkaninie oraz gwarantuje wyjątkową odporność na zadrapania.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH