KWC ZOE TOUCH LIGHT PRO. Fot. Franke

Zobacz galerię [3 zdjęć]

KWC ZOE TOUCH LIGHT PRO. Fot. Franke
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
27 wrz 2016 12:40

Nowość do kuchni: bateria z podświetlanym strumieniem

Podświetlany strumień wody, sterowanie elektroniczne, automatyczne wyłączanie - to tylko niektóre z innowacji najnowszej baterii KWC.

Zoe Touch Light Pro to najbardziej nowatorska tegoroczna premiera szwajcarskiej marki KWC należącej do koncernu Franke.Bateria zachwyca formą i sposobem wykończenia każdego elementu. Wykonana została z niezawodnej, niezwykle trwałej stali szlachetnej. Inspiracją do stworzenia ZOE było naturalne ułożenie wody wypływającej z wylewki. Kształt łuku jest delikatny a jednocześnie silny w swoim wyrazie. 

Nowa KWC ZOE zaskakuje również technologią Touch Light Pro Tipcontrol. Z jej pomocą możemy zmieniać temperaturę i przepływ wody. Niebieski kolor oznacza wodę zimną, pomarańczowy ciepłą, a czerwony gorącą. By uruchomić tryb czyszczenia baterii wystarczy przytrzymać moduł przez 5 sekund.

Bateria automatycznie wyłącza się po 10 minutach, co może być bardzo przydatne dla roztargnionych domowych szefów kuchni.

Do nowinek technicznych zastosowanych w baterii należy też perlator z elastycznym sitkiem, który zapobiega osadzaniu się drobinek wapnia blokujących przepływ wody.

Cena: 9 499 zł

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH