Nowe chłodziarki na wino do zabudowy. Fot. Miele

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Nowe chłodziarki na wino do zabudowy. Fot. Miele
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
26 paź 2017 10:49

Nowość do kuchni: chłodziarki na wino do zabudowy

Za sprawą nowoczesnych urządzeń AGD, aby mieć pewność, że butelki z ulubionym trunkiem bezpieczne, nie musimy już posiadać własnej piwniczki.

Odpowiednia temperatura, wilgotność, a także dostęp światła i powietrza są niezbędne do przechowywania wina, by zachowało wszystkie walory smakowe. 

Optymalne warunki do przechowywania tego szlachetnego trunku zapewnią chłodziarki Miele. W ofercie znajdują się dwa modele urządzeń do zabudowy, które zatroszczą się o nasze kolekcje wina: do niszy meblowej 88 cm (KWT 6422 iG) i do niszy meblowej 178 cm (KWT 6722 iGS).

Najnowsze chłodziarki na wino do zabudowy Miele wyróżnia nowoczesny design, który wpisuje się w aktualne trendy we wnętrzarstwie. Nowe chłodziarki doskonale komponują się z innymi urządzeniami Miele w tej wersji kolorystycznej. Przyciemniane drzwi ze szkła hartowanego ze zintegrowanym filtrem UV chronią wino przed szkodliwym promieniowaniem, zapewniając ciekawą prezentację butelek. Winiarki Miele wyposażone są w bezuchwytowe drzwi, które dzięki funkcji Push2Open, wystarczy delikatnie przycisnąć, aby się uchyliły. Drzwi, których kierunek otwierania można zmienić, zamykają się samoczynnie po około 3 sekundach, a funkcja SoftClose wspomaga łagodne domykanie drzwi.

Nowe winiarki mają dwie regulowane strefy, w których temperaturę (od 5 do 20°C) można dostosować do rodzaju przechowywanego trunku. W chłodziarce KWT 6422 iG znajdziemy dwa, a w chłodziarce KWT 6722 iGS aż osiem drewnianych rusztów na wysuwach teleskopowych. Mniejsza z winiarek o pojemności 104 l pomieści 33 butelki wina, a w większej, o pojemności 271 l, przechowamy aż 83 butelki. Rozmieszczanie butelek z winem ułatwia FlexiFrame, czyli możliwość dopasowania szczebelków do kształtu i wielkości butelki. W obu urządzeniach znajdziemy specjalną ukośną półkę zapewniającą dobrą widoczność i prezentację kolekcji butelek, którą można również ustawić w pozycji poziomej. Dodatkowo NoteBoard umieszczona na zdejmowanych listwach magnetycznych umożliwia indywidualne opisywanie zbiorów za pomocą kredy.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH