Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Okap Lumiere. Fot. Falmec

Okap Lumiere. Fot. Falmec
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 03 lis 2016 10:25 (aktualizacja: 03 lis 2016 12:39)

Nowość do kuchni: dekoracyjny okap Lumiere

Unikalny i wyrazisty kształt okapu Lumiere sprawi, że stanie się on ozdobą każdej kuchni.

Wykonany z najwyższej jakości białego szkła hartowanego, posiada sinik o mocy 450 m3/h, który jest wyposażony w innowacyjną technologię E. ion®, sterowanie sensorowe + czujnik „listka”, który włącza się w momencie pogorszenia jakości powietrza.

Firma Falmec proponuje zastosowanie w okapach nowe rozwiązania, które przy wykorzystaniu technologii Kontrolowanie Jonizacji Biopolarnej pozwalają na wytworzenie jonów, które nie tylko eliminują nieprzyjemne zapachy, ale przywracają optymalną równowagę jonową w pomieszczeniach, w których mieszkamy, przynosząc korzyści dla ludzkiego zdrowia i dobrego samopoczucia. Zadaniem wytwarzanych jonów jest zneutralizowanie wszystkich unoszących się w powietrzu zanieczyszczeń takich jak: baterie, wirusy, roztocza, pyłki, zarodniki, kurz, nieprzyjemne zapachy, dym z papierosów, spaliny oraz oczyszczenie.

Okapy E.ion System nie wymagają podłączenia do instalacji odprowadzającej opary i zapachy na zewnątrz. Dlatego też, okap może być instalowany w dowolnym miejscu w kuchni. Lumiere dostępny jest w wersji przyściennej oraz wyspowej. Cena 8.999 zł.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

Forum Dobrego Designu

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA