Bo Touch Bin. Fot. Brabantia

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Bo Touch Bin. Fot. Brabantia
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
15 lis 2017 10:58

Nowość do kuchni - designerski kosz na nóżkach

Miłośnicy wzornictwa nie muszą już ukrywać koszów na odpadki.

Najnowszy pojemnik Bo Touch Bin od Brabantii powstał z połączenia rozwijanego od niemal stu lat rzemiosła, holenderskiego designu oraz miłości do naszej planety. Bo Touch Bin stoi na czterech eleganckich nóżkach i jest dostępny w 8 kolorach, zapewnia w ten sposób idealną równowagę między eleganckim wyglądem a niezwykłą praktycznością. W środku kosza mieszczą się aż 3 pojemniki wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, co sprawia, że Bo Touch Bin idealnie sprawdza się przy sortowaniu odpadów.

Kosze na śmieci mogą być piękne

Kosz Bo Touch Bin to dowód na to, że kosz na odpadki może stanowić świetne dopełnienie wystroju wnętrza, oraz że praktyczne może być piękne. Antypoślizgowe nóżki sprawiają, że Bo ma idealną wysokość, a sprzątanie powierzchni na której stoi jest dziecinnie proste. Bo jest też wielozadaniowy – mieszczą się w nim 1, 2 a nawet 3 wewnętrzne pojemniki na różne rodzaje odpadów. Doskonale oszczędza przestrzeń, otwiera się bezszelestnie przy najdelikatniejszym dotknięciu i pozostaje otwarty tak długo, jak tylko chcesz. Jest dostępny w całej gamie pięknych odcieni: bieli, czerwonym passion, daisy yellow, platynowym, czarnym matowym, stalowym matowym FPP, a także w dwóch nowych kolorach pokrytych mineralną powłoką – złotym i bordowym, które stanowią części kolekcji Sense of Luxury.

Stworzony z miłości

Kosz Bo Touch Bin został zaprojektowany w Holandii i pieczołowicie wykonany w Belgii. Jego projekt powstał z połączenia doskonałego rzemiosła i najnowszych technologii. Został zaprojektowany z myślą o naszej planecie ponieważ składa się w 40% z wysokiej jakości materiałów pochodzących z recyklingu i jest certyfikowany przez Cradle-to-Cradle® na poziomie brązowym. Dzięki temu, że został wykonany z najlepszych materiałów, posiada aż 10-letnią gwarancję.

Worki od projektanta

Bo nie prosi o wiele, ale... lubi designerskie worki. Worki na odpady PerfectFit są idealnie dopasowane do pojemników Bo i bardzo proste zarówno przy wkładaniu jak i wyjmowaniu. Dzięki wbudowanej taśmie można je z łatwością wyjąć, zamknąć i przenieść. Do każdego kosza Bo Touch Bin Brabantia dołącza darmową paczkę. Kodowanie kolorystyczne na wewnętrznej stronie pokrywy kosza pomaga dobrać odpowiednie worki PerfectFit. Kosz Brabantia Bo Touch Bin, cena w zależności od modelu od 678 zł do 899 zł.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH