Chłodziarko-zamrażarka Whirlpool SP40 801 EU, cena 3.399 zł
Chłodziarko-zamrażarka Whirlpool SP40 801 EU, cena 3.399 zł
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
01 sie 2017 11:02

Nowość do kuchni: lodówka o pojemności 400l

Nowa chłodziarko-zamrażarka o pojemności 400 litrów zamkniętych w 70 centymetrach pomieści nawet najdłuższą listę produktów.

Do tej pory na rynku branży AGD dostępne były lodówki do zabudowy o szerokości sięgającej jedynie 55 cm.  Space400  marki Whirlpool wyposażona jest  w technologie 6. Zmysł Fresh Control oraz Freeze Control, które gwarantują idealną regulację temperatury i wilgotności zarówno w całej lodówce, jak i zamrażarce, wydłużając świeżość żywności.

Nowy wymiar w świecie zabudowy

Chłodziarko-zamrażarka Space400 dzięki swojej 400-litrowej pojemności umożliwia skuteczne organizowanie zakupów i łatwy dostęp do żywności. W jej wnętrzu znajdują się dwie łatwo dostępne szuflady Twin Drawers dedykowane do przechowywania np. przekąsek. Dzięki wyposażeniu szuflad w prowadnice teleskopowe, możemy je niemal całkowicie wysunąć, by wyjąć z nich potrzebną żywność. Powyżej znajduje się zintegrowana z szufladami półka na butelki Bottle Shelf, pozwalająca na przechowywanie napojów w pozycji poziomej. W modelu Space400 znalazła się także szeroka przegroda Big Crisper, która ma o 20% większą pojemność w porównaniu do lodówek o standardowej szerokości. Przestrzeń ta jest przeznaczona na delikatne produkty, jak owoce czy warzywa.

Bogata technologia

Space400 posiada flagową technologię marki Whirlpool - 6. Zmysł. Fresh Control umieszczony w chłodziarce oraz Freeze Control umieszczony w zamrażarce, które dbają o prawidłową temperaturę i wilgotność w komorach dzięki czemu żywność zachowuje swój kolor, walory smakowe oraz świeżość. W zamrażarce znalazła się specjalna taca Stop Frost, która gromadzi wilgoć z całej komory i ułatwia rozmrażanie, a w obrębie całej chłodziarko-zamrażarki znalazł się filtr powietrza chroniący przed bakteriami. Space400 zapewnia łatwiejsze i rzadsze rozmrażanie z funkcją Less Frost oraz szybkie i łatwe 60-sekundowe odszranianie z funkcją Stop Frost. Aby rozmrozić zamrażalnik, wystarczy wyjąć katalizator i umieścić go na 1 minutę pod bieżącą wodą.

Zobacz także najnowszy okap kuchenny z oświetleniem LED

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH