Zmywarka z linii W Collection Supreme Clean WIF 4O43 DLGTE. Fot. Whirlpool
Zmywarka z linii W Collection Supreme Clean WIF 4O43 DLGTE. Fot. Whirlpool
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
06 kwi 2018 10:21

Nowość do kuchni - oszczędna i wydajna zmywarka

Poszukując nowego sprzętu AGD oczekujemy, że w dużej mierze odciąży nas w wykonywaniu codziennych obowiązków. Mamy dla siebie tak mało czasu, że nie chcemy poświęcać go jeszcze więcej na domowe prace.

Na polskim rynku właśnie pojawiła się zmywarka do zabudowy wyposażona w nowoczesne rozwiązania, które oszczędzają nasz czas, wysiłek i pieniądze. Naczynia, nawet te najdelikatniejsze, zmywarka umyje i wysuszy zaledwie w godzinę.

Korzystając ze zmywarek, często jesteśmy zmuszeni do wstępnego ręcznego usunięcia najbardziej uporczywych zabrudzeń. Whirlpool WIF 4O43 DLGTE ma do minimum ograniczyć naszą pracę. Nie musimy wcześniej namaczać naczyń. Dzięki opatentowanej technologii PowerClean Pro nawet przypalone garnki i patelnie zostaną skutecznie wyczyszczone dzięki 32 dyszom umieszczonym w tylnej części dolnego kosza, z których strumień wody dociera bezpośrednio w newralgiczne miejsca. Opatentowana przez Whirlpool technologia PowerDry sprawia, że suszenie naczyń (również tych plastikowych) jest niezwykle efektywne. O skończonym cyklu zmywania zostaniemy poinformowani za pomocą sygnału świetlnego, który będzie widoczny na podłodze. Jest to przydatne rozwiązanie, gdyż za pomocą słuchu możemy nie być w stanie określić czy zmywarka jest jeszcze w trakcie cyklu.

Zmywarka W Collection Supreme Clean zapewnia doskonałe efekty, ale też ogromną wygodę dzięki technologii 6. Zmysł. Specjalne czujniki ocenią stopień zabrudzenia naczyń i zoptymalizują parametry zmywania dobierając odpowiednią temperaturę, ciśnienie wody oraz czas trwania cyklu. Ponadto urządzenie nigdy nie zużyje większej ilości wody i energii ponad konieczną do osiągnięcia pożądanych rezultatów.

Zobacz także inne nowości do strefy zmywania

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH