Kabina bez barier: D2/Freezone. Fot. Sanplast
Kabina bez barier: D2/Freezone. Fot. Sanplast
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
25 sty 2018 14:49

Nowość do łazienki: kabiny z wygodnym wejściem

Ergonomiczne zaplanowanie łazienki nie jest prostym zadaniem. Obecnie coraz więcej osób postanawia wyposażyć łazienkę w kabinę prysznicową, która oprócz kluczowych walorów użytkowych, jest również dopełnieniem całościowej aranżacji.

Kabiny prysznicowe Free Zone to unikalna nowość od Sanplast. D2/Freezone to wolność w czystej postaci. Cechą charakterystyczną produktu jest brak profilu dolnego co gwarantuje bezprogowe wejście dla użytkowników. Free Zone Dlatego też idealnie sprawdzi się ona także w przypadku osób starczych lub mających problemy z poruszaniem się.

Nowoczesna i nietuzinkowa forma kabiny idealnie współgra i harmonijnie łączy się z wnętrzem łazienki. Jest to doskonały pomysł na nowoczesną łazienkę połączoną z komfortem użytkowania. Drzwi kabiny wyposażone w rolki łożyskowe zapewniające bezproblemowe i ciche otwieranie. Dzięki zastosowaniu modyfikacji powierzchni Glass Protect z łatwością utrzymamy produkt w czystości. Elegancki dwupunktowy chromowany uchwyt uzupełniony jest funkcją wieszaka, co dodaje mu dodatkowego praktycznego wykorzystania. Dostępne w 7 szerokościach: od 100 do 160 cm, wys. 190 cm. Materiał wykonania: bezpieczne szkło hartowane 5 mm, aluminium. Cena od: 910,00 zł netto.

Zobacz także 10 projektów łazienek z prysznicem

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH