Drzwi prysznicowe Matrix MSD2 – rozmiar od 100 do 120 cm, L/R cena od 2.399 zł. Fot. raval

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Drzwi prysznicowe Matrix MSD2 – rozmiar od 100 do 120 cm, L/R cena od 2.399 zł. Fot. raval
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
05 sie 2016 08:49

Nowość do łazienki: luksusowe kabiny prysznicowe

Seria kabin Matrix z systemem przesuwu, z minimalną ilością elementów z tworzywa sztucznego zaprojektowana została z myślą o mniejszych łazienkach.

Firma Ravak wprowadza do oferty kabin przesuwnych nową luksusową serię Matrix, która jest najbardziej eleganckim rozwiązaniem przestrzeni prysznicowej z systemem przesuwu. Design produktu oparty jest na płaskich, równych liniach i kształcie równoległoboku, wpisanych w prostokątny lub kwadratowy kształt kabiny.

Głównym celem przy opracowywaniu nowych kabin była potrzeba stworzenia praktycznych kabin, o eleganckiej konstrukcji z minimalną ilością elementów z tworzywa sztucznego. Kabin prysznicowych z systemem przesuwu, które spełnią oczekiwania wymagających klientów dysponujących mniejszą łazienką. Wizja projektantów została zrealizowana, a nowa kolekcja kabin właśnie wchodzi na rynek.

Kabinę prysznicową Matrix z systemem drzwi przesuwnych tworzy konstrukcja wykonana
z wyselekcjonowanych komponentów – najwyższej jakości stopu aluminium, elementów łączących wykonanych całkowicie z metalu i elementów nośnych powlekanych chromem. Profile wypełnia 6 i 8 milimetrowe bezpieczne szkło z hydrofobową powłoką AntiCalc, która chroni szklane tafle przed trwałym osadzaniem się kamienia wodnego. Niezawodne działanie systemu przesuwnego dwuelementowych drzwi gwarantują 20 mm bezobsługowe łożyska ze stali nierdzewnej poruszające się specjalnych rowkach. Tak zaprojektowany mechanizm przesuwu zapobiega zacinaniu i krzyżowaniu się elementów ruchomych oraz gwarantuje cichy i bezproblemowy przesuw drzwi.

Kabina prysznicowa Matrix nie zabiera przestrzeni łazienki, a przesuwny system otwierania zapobiega również skapywaniu wody na podłogę, co obserwujemy przy wychodzeniu z kabiny z drzwiami otwieranymi. Tradycyjny dolny profil został zastąpiony przez delikatną listę progową z elementem prowadzącym, dzięki czemu kabina prysznicowa Matrix osadzona bezpośrednio na podłodze wydobędzie całe jej piękno i fakturę.

Luksusowy styl serii Matrix podkreśli nierdzewny odpływ liniowy, który dostępny jest w kilku rozmiarach i wariantach. Idealnym uzupełnieniem dużej łazienki z kabiną prysznicową Matrix jest nowoczesna prostokątna wanna, np. wolno stojąca wanna Freedom R lub klasyczna prostokątna wanna FORMY.

Kabiny dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych profilu (biały, satyna, połysk) . Możliwość wyboru wersji kwadratowej, prostokątnej ze ścianką stałą lub drzwi do wnęki daje wiele możliwości aranżacji łazienki.

Kabina prysznicowa MSRV4 (wejście narożne) – rozmiar od 80 do 100 cm, cena od 3.260 zł 

 

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH