Kolekcja Lemon Stone. Fot. Grupa Tubądzin

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Kolekcja Lemon Stone. Fot. Grupa Tubądzin
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
12 sie 2016 08:14

Nowość do łazienki: płytki ceramiczne z kroplą zieleni

Łazienka w szarej tonacji jest nadal na topie, jednak coraz częściej wkradają się do niej odważne, kolorowe elementy, które ożywiają całą aranżację.

Nowa kolekcja Grupy Tubądzin – Lemon Stone, to płytki utrzymane w tonacji bieli i szarości z elementami w odcieniu limonkowym, które nadają kompozycji dynamizmu. Siedmioelementowy obraz szklany, zabiera nas do Australii, na piaszczyste plaże, z leżącymi na brzegu kamieniami, porośniętymi seledynowymi wodorostami. Taki widok pozwoli nam na chwilę relaksu i zapomnienia.

Zastosowanie w aranżacji łazienki mocnego koloru kiedyś było uważane za zabieg odważny. Dziś jest to rozwiązanie „na czasie” i wiele osób projektujących swoją przestrzeń właśnie w ten sposób chce nadać jej charakteru. Mocny akcent, w tym przypadku w kolorze zielonym, świetnie ożywia łazienkę utrzymaną w stonowanej kolorystyce.

W nowej kolekcji Lemon Stone Grupy Tubądzin, we wprowadzonym przez markę wymiarze 30x75 cm, znajdują się płytki ścienne oraz podłogowe w odcieniach bieli i szarości, sześciokątne mozaiki ścienne, dekory oraz siedmioelementowy obraz szklany, przedstawiający australijskie plaże. Szare mozaiki i jeden z dekorów z kolekcji zostały zaprojektowane z wykorzystaniem koloru lemon. W przypadku mozaiki ściennej, są to prostokątne szkiełka, a w dekorach ożywiająca płytkę linia. Ta kolekcja to połączenie płytek przypominających kamień z akcentami w orzeźwiającym kolorze, które rozświetlą pomieszczenie, a mieniące się szkiełka przywiodą na myśl wakacyjny relaks na plaży.
Żywy i nasycony kolor obecny w łazience, w której zaczynamy i kończymy każdy dzień, jest w stanie pozytywnie nas nastroić i dodać energii.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH