Kolekcja Tonnes. Fot. Ceramika Paradyż

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Kolekcja Tonnes. Fot. Ceramika Paradyż
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
27 sty 2017 14:15

Nowość do łazienki: płytki jak origami

Urok tonalnych, geometrycznych kafli docenią osoby, które cierpliwie dążą do celu i potrafią zachwycać się szczegółami.

Kolekcja płytek ściennych Tonnes Ceramiki Paradyż nawiązuje grafiką do sztuki składania papieru z Dalekiego Wschodu - origami. 

Tonnes to kolekcja subtelnych, błyszczących płytek wpisująca się w jeden z najgorętszych trendów - geometrię. Wzory inspirowane orgiami oraz jasna, tonalna kolorystyka wprowadza do wnętrza ład i spokój. Aranżacje z jej wykorzystaniem są uporządkowane, harmonijne i świeże. Płytki Tonnes sprawdzą się w minimalistycznej, wręcz ascetycznej stylistyce. Tą japońską powściągliwość można przełamać dekoracjami o wyrazistych barwach. Zdecydowany charakter podkreślą turkus, fiolet, seledyn, czy fuksja. W łagodniejszej wersji sprawdzą się motywy szklane, biała ceramika i ozdoby o prostych kształtach.

Kolekcja składa się z sześciu elementów w kolorach bieli i szarości. Obok gładkich elementów bazowych, dostępne są tonalne płytki dekoracyjne – subtelna kratka oraz harmonijnie z nią korespondujący motyw geometryczny przypominający origami. Wszystkie posiadają identyczny format 30x60 cm i zostały zaprojektowane w sposób modułowy, dając możliwość dowolnego łączenia i tworzenia własnych kompozycji we wnętrzu. Tonnes jest przeznaczona przede wszystkim do łazienek, ale sprawdzi się także w kuchni i salonie. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH