Nowa kołdra eve  wykonana została w 70 proc. z ultralekkiej mikro-fibry. Fot. eve Sleep

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Nowa kołdra eve wykonana została w 70 proc. z ultralekkiej mikro-fibry. Fot. eve Sleep
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
03 kwi 2018 09:37

Nowość do sypialni - lekka kołdra dla wymagających

Jeśli dni twojej kołdry niechybnie zbliżają się ku końcowi lub potrzebujesz odświeżenia sprawdź nową kołdrę z regulacją temperatury.

Nowa kołdra eve wykorzystuje technologię wprost ze świata sportu – wykonana została w 70 proc. z ultralekkiej mikro-fibry. Dzięki temu jest miła w dotyku i zapewnia swobodny przepływ powietrza. 

Regulacja temperatury

Mikro-włóknu partneruje kolejny innowacyjny materiał – Tencel®, stanowiący pozostałe 30 proc. składu kołdry. Poprzez jego zastosowanie kołdra idealnie reguluje wilgoć, oferując ciepło podczas snu, jednocześnie zapewniając poczucie świeżości o poranku. Kołdra dostępna jest w trzech wariantach izolacji cieplnej, określanej w skali tog. Na ciepłe lato najlepszą opcją jest wariant o wartości 4,5 tog. Z kolei wersja zimowa posiada wskaźnik na poziomie 10.5 tog, sprawdzając się podczas chłodnych nocy. Sprytnym rozwiązaniem jest trzecia, całoroczna propozycja od eve z przymiotnikiem „Smart”. Jest to połączenie letniej kołdry spiętej z dodatkową o wartości 9 tog. Mogą być używane razem lub osobno, w zależności od pory roku. 

Idealna dla wrażliwych

Oprócz poczucia miękkości i niewielkiej wagi, połączenie Mikro-fibry i Tencel® chroni przed bakteriami i roztoczami oraz zapobiega gromadzeniu się wilgoci. Miks włókien nie wywołuje również alergii i jest przyjazny dla skóry. Kołdra eve oferuje znacznie więcej niż wrażenie snu na chmurce. Jej komorowa konstrukcja zapewnia równomierne rozmieszczenie wypełnienia, jak również dodatkowo usprawnia cyrkulację powietrza. To jednak nie wszystko! Poszycie kołdry wykonano z 100% najwyższej jakości bawełny perkalowej. Dzięki temu kołdra jest wyjątkowo przyjemna w dotyku oraz wytrzymała.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH