Panele laminowane z kolekcji  Garden 4V Dąb Bosfor.  Fot. RuckZuck

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Panele laminowane z kolekcji Garden 4V Dąb Bosfor. Fot. RuckZuck
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
02 lut 2018 11:51

Nowość na podłogi: kolekcja paneli inspirowana ogrodem

Ogród zachwyca różnorodnością kwiatów, drzew i krzewów. Dostarcza nie tylko doznań wizualnych i zapachowych, ale jest też idealnym miejscem na odpoczynek w ciepłe dni.

Właśnie to miejsce stało się inspiracją do stworzenia kolekcji paneli laminowanych Garden, dostępnych od lutego w salonach RuckZuck. Podłogi te powstały z myślą o aranżowaniu domowych wnętrz tak, by zapewniały komfort i odprężenie o każdej porze roku. – Kolekcja Garden to spora dawka szyku i piękna we wnętrzu. Inspirowana urokiem ogrodów wyznacza nową jakość w wykańczaniu podłóg. Te ostatnie należą do najważniejszych elementów aranżacji domu, przyciągając wzrok domowników i gości. Ważne zatem, by poza wysokimi parametrami technicznymi wyróżniały się efektownym wyglądem. Nasza nowa propozycja idealnie odpowiada tym potrzebom – mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu RuckZuck. Panele Garden dostępne są w dziesięciu wyjątkowych dekorach: dębowych (Dąb Baltimore, Romero, Monterey, Everest, Bradford, Bosfor), sosnowych (Pinia Orlando i Pemberton) oraz jesionowym (Jesion Solano). 

Ważną właściwością tej linii są krawędzie wyprofilowane czterostronną V-fugą. Dzięki temu zabiegowi podłoga sprawia wrażenie ułożonej z prawdziwych desek. Dodatkowym atutem jest to, że na deskach tego typu nie widać tak szybko zabrudzeń, jak ma to miejsce w przypadku okładzin o połyskującym wykończeniu.

Ciekawemu efektowi estetycznemu towarzyszą bardzo dobre właściwości. Dzięki ponadstandardowej grubości (10 mm) i wysokiej klasy ścieralności AC4, panele charakteryzują się solidnością i trwałością. Bezklejowy system łączenia Megaloc pozwala na łatwy i szybki montaż, który bez problemu można wykonać samodzielnie.

Czytaj także: na czym nie oszczędzać podczas remontu podłogi

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH