Oczyszczacz powietrza AC5659/10. Fot. Philips

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Oczyszczacz powietrza AC5659/10. Fot. Philips
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewwicz
11 maj 2018 12:06

Nowość: oczyszczacz powietrza do dużych pomieszczeń

Nawet jeśli zamkniesz okna, do Twojego domu czy biura przedostają się cząsteczki PM2,5, PM10, alergeny, bakterie i wirusy.

Dodatkowo szkodliwe cząsteczki powstają też we wnętrzach, np. kurz, który zawiera roztocza, minerały zewnętrzne i inne cząstki, które mogą wywoływać silne reakcje alergiczne i objawy astmy. Także podczas gotowania, smażenia i sprzątania mogą wytwarzać się groźne substancje, a nowo wyremontowane pomieszczenia i meble mogą emitować gazy i groźne substancje organiczne. Warto więc zadbać o jakość powietrza w domu, a smog i alergeny zostawić za drzwiami. Niezawodny będzie oczyszczacz powietrza, który usunie z powietrza niebezpieczne cząsteczki i zmniejszy objawy alergii lub prawdopodobieństwo ich występowania w przyszłości. Jeśli poszukujesz urządzenia do dużych przestrzeni, zdecyduj się na nowy model Philips AC5659/10 z podwójną wydajnością oczyszczania. Osiąga doskonałą wydajność w pomieszczeniach o powierzchni do 130 mkw. Oczyszczacz poradzi sobie z alergenami, szkodliwymi gazami i pyłami, a także bakteriami i wirusami.

Oczyszczacz działa w 3 trybach pracy automatycznej i posiada 5 ustawień pozwalających wybrać właściwą prędkość wentylatora: cichy (nocny), 1, 2, 3, turbo. Tryb ogólny przeznaczony do skutecznego usuwania unoszących się w powietrzu cząstek stałych o rozmiarze począwszy od 2,5 mikrona („PM 2,5”). 

Zobacz także 20 pomysłów na otwartą strefę dzienną

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH