Kolekcja Esten. Fot. Ceramika Paradyż

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Kolekcja Esten. Fot. Ceramika Paradyż
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
09 sty 2017 13:07

Nowości do łazienki: płytki ze strukturą

Nowa kolekcja strukturalnych płytek  to propozycja dla osób o spokojnej, a zarazem zdecydowanej naturze.

Kolekcja Esten od Ceramiki Paradyż jest minimalistyczna i dyskretna, jednak zaznacza swoją obecność. Elegancka i ponadczasowa, ale zgodna z najnowszymi trendami. 

Inspirowana światem roślin geometria jest w przypadku kolekcji Esten delikatna i subtelna. Zdecydowanego charakteru dodaje jej modne połączenie kontrastujących kolorów bieli i grafitu. Płytki ścienne Esten dobrze sprawdzają się w jasnych przestronnych wnętrzach. Urządzone w nowoczesnym stylu kuchnie i łazienki zyskają dzięki nim świeży a zarazem elegancki charakter. Uzupełnieniem kolekcji, są mozaiki łączące dwa bazowe kolory (biel i grafit) z elementami szkła oraz strukturalna listwa szklana.

Przestrzenne wzory sprawiają, że kolekcja Esten, choć prosta, jest odważna. Spodoba się osobom o takim właśnie charakterze: zdecydowanym i pewnym siebie, a jednocześnie uważnym i dostrzegającym piękno w szczegółach. Kolekcja zawiera płytki bazowe w kolorze białym i grafitowym oraz trzy rodzaje struktur, które dają szerokie możliwości aranżacji różnorodnych stylistycznie wnętrz. Najlepiej łączyć je na zasadzie kontrastu kolorów. Płytki przeznaczone są do łazienki, kuchni oraz salonu. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH