Ręcznik eve Sleep.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Ręcznik eve Sleep.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
15 lis 2017 10:44

Nowości do łazienki - wyjątkowo praktyczne ręczniki

Co można zmienić w przedmiocie użytkowym tak prostym, jak ręcznik? Zobacz rozwiązania zastosowane w nowej kolekcji.

Smak świeżego, chrupkiego pieczywa, wygodny fotel, zapach zaparzanej kawy – proste przyjemności. To właśnie one przyświecały projektantom eve Sleep podczas tworzenia… nowego ręcznika marki. Ten brytyjski brand, znany z zamiłowania do prostoty, zaprezentował serię ręczników, wykonanych w 100 proc. z wysokiej jakości bawełny. Dostępne w dwóch rozmiarach wyróżniają się niecodziennym, ergonomicznym mocowaniem i miękkim w dotyku materiałem.
Co można zmienić w przedmiocie użytkowym tak prostym, jak ręcznik? W swojej najnowszej propozycji specjaliści evewykorzystują wszystko, czym powinien charakteryzować się idealny ręcznik. Niewyobrażalnie miękki, wytrzymały oraz wykonany z wyśmienitej bawełny – to tylko kilka z jego cech. eve Sleep dodaje do niego kilka sprytnych twistów.

Ciepły i miły w dotyku

Ręcznik eve uszyty jest ze specjalnego gatunku bawełny co zapobiega zwijaniu się przędzy. Dzięki temu zwiększono powierzchnię jego gęsto tkanych i długich włókien oraz zapewniono miękkość materiału. Nowe rozwiązanie sprawia również, że ręcznik może wchłonąć zdecydowanie więcej wilgoci. Co więcej, jest on o 30 proc. lżejszy, a po praniu w dalszym ciągu pozostaje puszysty.
Zastosowane włókna mają również inne właściwości, sprawiając, że ręcznik jest bardzo wytrzymały oraz schnie bardzo szybko.

Sprytne rozwiązania

Ręcznik eve jest idealną mieszanką formy i funkcji. Około centymetra od jego brzegu po dłuższej krawędzi umieszczono bawełniany lampas. Jego poszczególne odcinki są przyszyte do powierzchni materiału, tworząc szereg pętelek. W ten sposób stworzono wygodny sposób odwieszania, bez konieczności poszukiwania jednego zaczepu. Taśma umożliwia także wygodne owinięcie ręcznika wokół pasa czy głowy, bez ryzyka jego zsunięcia się.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH