Kolekcja Paris. Fot. Agata Meble
Kolekcja Paris. Fot. Agata Meble
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
13 wrz 2016 09:20

Nowości do sypialni: meble w ciemnym kolorze

Nowy zestaw  mebli do sypialni urzeka szlachetnym odcieniem wybarwienia. Meble w ciemnym kolorze to ponadczasowa elegancja.

Kolekcja Paris to zestaw eleganckich mebli do sypialni, który urzeka szlachetnym odcieniem wybarwienia. Ciemny kolor okleiny urozmaicają ryflowane wstawki o nieregularnych wzorach umieszczone w centralnej części frontów mebli skrzyniowych. Ich naturalna, drewniana faktura tworzy ciekawy kontrast ze srebrnymi uchwytami. Każdą z brył otula ozdobna listwa, dzięki której meble prezentują się nie tylko dostojnie, lecz także bardzo solidnie.

Pojemna garderoba

W kolekcji Paris mamy do wyboru aż 4 różnej wielkości szafy na ubrania, obuwie i różne dodatki. Dzięki szafie narożnej zaaranżujemy bardzo funkcjonalną garderobę nawet w mniejszych sypialniach. Wystarczy dostawić do niej po bokach dwie inne szafy, np. jednodrzwiową i trzydrzwiową, żeby na stosunkowo niewielkiej przestrzeni uzyskać wystarczająco dużo miejsca do przechowywania także tych rzeczy, na które nie znajdziemy miejsca w przedpokoju czy jadalni. Łóżko, szafy na ubrania i szafka nocna z kolekcji Paris pozwolą stworzyć spójną stylistycznie i kompletną aranżację w każdej sypialni. W mniejszych pomieszczeniach dobrze sprawdzi się bardziej kompaktowe łóżko o wymiarach 140x200 cm. Taki model może być też komfortowym rozwiązaniem w mieszkaniach dla singla. W skład kolekcji Paris do sypialni wchodzą: - Szafa (3 wielkości) - Szafa narożna - Łóżko (2 wielkości) - Szafka nocna Kolekcja Paris dostępna jest wyłącznie w salonach Agata.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH