Fot. Gorenje

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Gorenje
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
13 maj 2016 11:01

Nowości na rynku AGD: kolorowe pralki i suszarki

Sprzęt AGD nie musi być nudny! Białe pralki mają poważna konkurencję, bowiem na rynku pojawiły się modele w energetycznych kolorach: pomarańczowym i czerwonym.

Wszyscy przywykliśmy już do widoku białej pralki. To jest trochę jak w tej anegdocie o Henrym Fordzie. Henry Ford jak wiadomo zrewolucjonizował rynek samochodowy, wprowadzając do masowej produkcji model T, który produkowany był tylko w kolorze czarnym. Zapytany kiedyś przez dziennikarzy, czy przewiduje produkcję tych aut w innych kolorach odpowiedział: „Ależ oczywiście…Ford T będzie dostępny w dowolnym kolorze, pod warunkiem, że będzie to…czarny!”. Podobnie było z pralkami automatycznymi – dostępne były w dowolnym kolorze, pod warunkiem, że był to biały!

Zmienia się to teraz za sprawą Gorenje, która wprowadza na rynek kolorowe pralki i suszarki. Słoweński producent sprzętu AGD słynie z tego, że przykłada wyjątkową uwagę do wzornictwa swoich urządzeń. Współpracuje od wielu lat z wieloma znanymi i cenionymi projektantami. Wyrazem tego jest choćby ostatnia linia urządzeń Gorenje by Starck.

Nowością w ofercie Gorenje są nowe pralki i suszarki dostępne w kolorach czerwonym, pomarańczowym i aluminiowym. Od teraz nasze łazienki i kuchnie mogą być bardziej radosne i będą cieszyć oczy pięknym wyglądem.

Nowe, kolorowe pralki to poza pięknym wyglądem także najnowsza technologia. Wszystkie należą do klasy energetycznej A+++, wsad do 7 kg, wirowanie 1400 obrotów na minutę. Najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami są jednak inteligentne tryby prania SensoCare. Dostępne są 4 takie tryby: NormalCARE, EcoCARE, TimeCARE i AllergyCARE, które zostały zoptymalizowane w taki sposób, aby zapewnić zawsze doskonały rezultat prania i perfekcyjną pielęgnację bielizny.

Kolorowe suszarki Gorenje to najnowsza technologia SensorIQ. Inteligentna technologia automatycznie dostosowuje proces suszenia w zależności od wybranego programu, rodzaju bielizny i wymaganego stopnia suchości.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH