Mop Ultramax marki Vileda. Fot. Vileda

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Mop Ultramax marki Vileda. Fot. Vileda
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Pancewicz
18 paź 2017 08:24

Nowy, precyzyjny mop, którego nie musisz wyciskać

Mycie podłóg nigdy nie było tak proste, szybkie i precyzyjne. Mop płaski z bezdotykowym systemem wyciskania sprawi, że mycie odbywa się bez użycia siły i konieczności moczenia rąk.

Czyszczenie podłóg to dla większości z nas pracochłonne zajęcie, zwłaszcza ze względu na przymus ciągłego moczenia rąk. Okazuje się, że nawet ta czynność może stać się łatwiejsza i przyjemniejsza dzięki płaskiemu mopowi nowej generacji – Ultramax.

Mycie ujdzie ci na sucho

Ulepszony system Ultramax doskonale sprawdzi się podczas codziennych porządków. Dzięki zaawansowaniu technologicznemu Ultramax jest idealnym pomocnikiem do wydajnego i komfortowego czyszczenia każdej powierzchni. Nowy kształt wyciskacza sprawia, że aplikacja mopa jest jeszcze łatwiejsza. Ulepszone sito zapewnia lepszą kontrolę podczas odsączania i uzyskanie pożądanej wilgotności wkładu bez konieczności brudzenia i moczenia rąk. Dzięki składanej stopie mopa, nakładkę można też w bez problemu wypłukać.

Czyszczenie na piątkę z plusem

Ulepszony wkład z mikrofibry 2 w 1 idealnie poradzi sobie z myciem wszystkich powierzchni, a w szczególności parkietu. Vileda połączyła dwa rodzaje włókien dla jeszcze lepszych efektów czyszczenia. Włókna w białym kolorze wyczyszczą i wypolerują nawet najdelikatniejsze powierzchnie, nie pozostawiając smug i zarysowań. Natomiast czerwone usuną uporczywy brud i drobiny bez konieczności stosowania detergentów. Po skończonym sprzątaniu nakładkę mopa można wyprać w pralce, a następnie w łatwy sposób umieścić na urządzeniu za pomocą czterech klipsów.

Cena: 89 zł

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH