Fot. Cybex

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Fot. Cybex
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
04 paź 2016 08:07

Nowy projekt Marcela Wandersa. Zobacz koniecznie

“Hausschwein” (domowa świnka) to niezwykle charakterystyczny przedmiot, który pasuje do każdego stylowego wnętrza. Świnka nie tylko wygląda dobrze, ale jest również bardzo funkcjonalna.

Od 2005 roku Cybex zmienia tradycyjne podejście do wózków dziecięcych oraz fotelików samochodowych, koncentrując się na projektowaniu produktów nie tylko bezpiecznych i funkcjonalnych, ale również zgodnych z najnowszymi trendami. Nowy designerski produkt – „Hausschwein” wychodzi naprzeciw oczekiwaniom stylowych rodziców.

Cybex, producent innowacyjnych produktów dla niemowląt i dzieci, połączył siły ze światem aranżacji wnętrz. Ekscytująca kolekcja “Live your most fabulous Dream” została zaprojektowana przez samego Marcela Wandersa - genialnego holenderskiego projektanta, a zarazem współzałożyciela Moooi, jednej z najbardziej charakterystycznych marek na rynku meblarskim. Kluczowym produktem najnowszej kolekcji, który trafi na rynek jeszcze w tym roku jest “Hausschwein” – innowacyjny, funkcjonalny oraz stylowy element wystroju wnętrz.

“Hausschwein” (domowa świnka) to niezwykle charakterystyczny przedmiot, który pasuje do każdego stylowego wnętrza. Świnka nie tylko wygląda dobrze, ale jest również bardzo funkcjonalna. To urocze zwierzątko będzie doskonałym towarzyszem zabaw dla najmłodszych, a kiedy ich czas dobiegnie końca “Hausschwein” zmieni się w praktyczny schowek na zabawki. Osoby, które nie mają dzieci mogą w nim trzymać gadżety, czasopisma lub elementy dekoracje wnętrz, takie jak kwiaty.

Kolekcja „Parents” jest wyrafinowana, a jednocześnie zabawna. Dzięki niej, nawet po przyjściu dziecka na świat rodzice mogą kontynuować swój modny styl życia. “Hausschwein” pozwala matkom i ojcom zafascynować kreatywnością swoje pociechy.

Marcel Wanders wyjaśnia: Zaprojektowaliśmy pojemnik, ponieważ wraz z przyjściem dziecka na świat zaczyna przybywać nam w domu rzeczy. Wymyśliliśmy przedmiot, który jest zabawny, funkcjonalny i zarazem wyjątkowo ładny. Praca przy tej kolekcji była czystą przyjemnością.

“Hausschwein” trafi do polskich sklepów w 2016 roku. Reszta kolekcji Cybex by Marcel Wanders pojawi się w sprzedaży w pierwszym kwartale 2017 roku.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH