Okap Hostaria marki Best.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Okap Hostaria marki Best.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
18 kwi 2017 15:06

Okap jak lampa do kuchni z wyspą

Kuchnia otwarta z dużą wyspą na środku pomieszczenia jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy lubią gotować w gronie rodziny czy przyjaciół. Pomogą w tym nowoczesne pochłaniacze wyspowe, które nie tylko efektywnie pochłaniają opary, ale też pełnią funkcję estetycznego źródła światła.

Dziś standardem jest montowanie okapów i wyciągów, które mają tym problemom zapobiec. Nie zawsze jednak mamy możliwość podłączenia wyciągu do otworu wentylacyjnego, zwłaszcza kiedy płyta grzewcza była montowana w wyspie. Wtedy z pomocą przychodzą nam nowoczesne okapy wyspowe czyli wyciągi lub pochłaniacze kuchenne montowane do sufitu. Mają one ważną zaletę – są wyjątkowo estetyczne i dyskretne. Wyglądem przypominają raczej lampy, niż masywne instalacje pochłaniające opary kuchenne. Dzięki temu nie tylko można je bez problemu wkomponować w wystrój zabudowy kuchennej, ale też stają się eleganckim uzupełnieniem aranżacji pokoju dziennego czy salonu, na który jest ona otwarta.

Przykładem takiego nowoczesnego pochłaniacza może być okap Hostaria marki Best. Wyposażony jest on w funkcję Perimeter Aspiration, dzięki czemu dym i opary wydostające się z naczynia podczas gotowania są sprawnie wciągane przez elementy umieszczone na obwodzie okapu. Takie rozwiązanie sprawia, że filtry przeciwtłuszczowe są niewidoczne. Pochłaniacz działa praktycznie bezobsługowo – timer umożliwia automatyczne wyłączenie po 5 minutach działania, a możliwość regulacji prędkości zasysania zapewnia maksymalny komfort w pomieszczeniu.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Urszula, 2017-11-10 10:35:02

    Jak kuchnia to z wyspą , jak wyspa to płyta grzewcza,jak płyta grzewcza to okap-oczywiście sufitowy, podświetlany, taki dizajnerowski by był również ozdobą i wprowadzał nastrój.Wracasz z pracy a tam czeka mąż z z kolacją przy albo !
  • Ciotka, 2017-09-28 10:54:16

    Jeśli otwarta kuchnia to musi urządzona dyskretnie!Dużą rolę odegra cicho działający okap,montowany do sufitu i podświetlany.

POLECAMY W SERWISACH