Fot. Blachy Pruszyński

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Fot. Blachy Pruszyński
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
13 wrz 2016 20:36

Okna dachowe na każdą pogodę

Linia okien dachowych AURA będzie już wkrótce dostępna w 3 segmentach: luksusowym GOLD, w bardzo dobrych parametrach linii SILVER (okna w dwóch wariantach drewno lub PVC) oraz ekonomicznej wersji BRONZE.

Kilka lat temu w asortymencie firmy Blachy Pruszyński pojawiły się okna dachowe Aura. Od tego czasu produkt ten sukcesywnie zdobywał sobie zaufanie klientów, by tej jesieni pojawić się w nowej, jeszcze bardziej dopracowanej formie.

Blachy Pruszyński to marka, która w dużym stopniu kojarzy się z pokryciami dachowymi ze stali. Asortyment tego producenta jest jednak znacznie szerszy, niż wskazywałaby na to sama nazwa. W jego skład poza blachodachówkami wchodzą bowiem stalowe pokrycia elewacyjne, profile konstrukcyjne i cała gama produktów z obszaru budownictwa wielkokubaturowego. W ramach sektora budynków jednorodzinnych klienci mogą liczyć na bogatą gamę pokryć wraz ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami. Wśród tych ostatnich na uwagę zasługuje linia produktów AURA. 

Okna o doskonałych parametrach

Decyzja o wprowadzeniu do naszego asortymentu okien dachowych wiąże się z chęcią rozszerzenia wąskiego wachlarza, spośród którego mógł wybierać polski klient. Wynikiem tej decyzji było rozpoczęcie współpracy z największym na świecie producentem okien, z którym staraliśmy się dobrać jak najlepsze parametry, w jak najkorzystniejszej cenie. W ten sposób na rynku pojawiła się linia okien AURA, które nie tylko sygnujemy swoją marką ale jesteśmy również gwarantem ich jakości – mówi Tomasz Lewandowski, dyrektor ds. sieci Blachy Pruszyński.

Aura, której sprzedaż ruszyła w 2012 roku, po początkowej nieufności klientów, powoli zaczęła się jednak przebijać do ich świadomości. Obecnie jest już produktem dość dobrze rozpoznawalnym, a ze względu na bardzo korzystną relację jakości do ceny, coraz częściej wybieranym przez inwestorów. Ponieważ nie znamy takiego pojęcia, że coś jest „wystarczająco dobre”, nieustannie dopracowujemy nasze produkty. Nie ominęło to również okien dachowych, które w połowie września zadebiutują w nowej odsłonie – dodaje Tomasz Lewandowski.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH