Fot. House&More

Zobacz galerię [29 zdjęć]

Fot. House&More
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
23 cze 2017 09:40

Organizujemy przyjęcie w ogrodzie: przydatne akcesoria

Letnie miesiące zapraszają do spędzenia czasu pod gołym niebem. Śniadanie we dwoje na tarasie, rodzinny obiad czy kolacja z przyjaciółmi w ogrodzie. Każde spotkanie staje się wyjątkowe, gdy odbywa się przy pięknie zastawionym i udekorowanym stole.

Wakacyjny nastrój świetnie podkreślają dodatki nawiązujące do stylu marynistycznego. Przykładem jest zastawa stołowa Riviera Maison z oferty salonów HOUSE&more. Tego lata w kolekcji holenderskiej marki znajdziemy talerze obiadowe dekorowane napisami w kolorze granatowym. Doskonale komponują się z nimi sztućce z ciemno niebieskimi rękojeściami, serwety w pasy oraz miseczki w kształcie ryb.

Ciekawą propozycją jest szklany dyspenser na lemoniadę lub mrożoną herbatę. Chłodne napoje na długo utrzymają pożądaną temperaturę w specjalnej termicznej torbie wykończonej z zewnątrz wikliną, a serwować je możemy w prostych szklankach lub kieliszkach.

Lato to czas grillowania na świeżym powietrzu. Riviera Maison proponuje niewielki i elegancki model grilla i specjalny ceramiczny talerz do podawania szaszłyków z zagłębieniem na sos. Jako dekoracja stołu najlepiej sprawdzą się lampiony ceramiczne, bambusowe lub metalowe z wycinanymi wzorami.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH