Łącznik podwójny z kolekcji AS firmy Ospel. Fot. Ospel

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Łącznik podwójny z kolekcji AS firmy Ospel. Fot. Ospel
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
09 wrz 2016 12:38

Osprzęt elektryczny - nowości

Aby wpuścić do wnętrza powiew świeżości nie trzeba zmieniać całego wystroju. Zobaczcie ponadczasową kolekcję osprzętu elektrycznego do nowoczesnych aranżacji.

Eleganckie, subtelne gniazda wtykowe oraz różnego rodzaju łączniki z kolekcji AS firmy Ospel to propozycje, które znakomicie uzupełnią każdą aranżację i pomogą nadać indywidualny charakter domowym wnętrzom. Geometryczna forma poszczególnych elementów, przełamana delikatnymi krzywiznami ramek, będzie doskonale współgrała zarówno z wystrojem klasycznym, jak i owoczesną stylistyką. Dekoracyjny charakter osprzętu z kolekcji AS dodatkowo podkreśla neutralna kolorystyka.

Biel i ecru to ponadczasowe standardy aranżacyjne, które świetnie prezentują się w każdej przestrzeni: począwszy od ścian pomalowanych na jasne, pastelowe barwy, na intensywnych i wyrazistych płaszczyznach kończąc. Dwa nowe odcienie – srebro i satyna light – to z kolei ukłon projektantów w stronę wielbicieli nowoczesnych dodatków. Osprzęt elektryczny AS w każdym z tych kolorów będzie dobrym uzupełnieniem wnętrz, w których króluje szkło, metal i lśniące powierzchnie. Znakomicie sprawdzi się on również w kuchni i łazience, gdzie stworzy harmonijną kompozycję z chromowaną armaturą czy też urządzeniami AGD w modnym odcieniu inox. 

Występujący w kolekcji AS firmy Ospel osprzęt w odcieniu satyna light to ukłon projektantów w stronę wielbicieli nowoczesnych dodatków. Gniazda i łączniki w tym kolorze będą dobrym uzupełnieniem wnętrz, w których króluje szkło, metal i lśniące powierzchnie.

Im więcej, tym lepiej

Osprzęt elektryczny należy do tych elementów wyposażenia, których rola dekoracyjna jest niewątpliwie istotna, choć nie najważniejsza. W przypadku gniazd i łączników największe znaczenie ma funkcjonalność, a ta wiąże się z ich liczbą, rodzajem i rozmieszczeniem. W kolekcji AS firmy Ospel znaleźć można szeroką gamę gniazd tradycyjnych (z uziemieniem lub bez) i specjalistycznych (antenowe, komputerowe, głośnikowe itp.), a także pojedynczych, podwójnych i potrójnych łączników, ściemniaczy, regulatorów temperatury i czujników ruchu.

Wszystkie one współgrają ze sobą pod względem wizualnym, a do tego są niezwykle praktyczne, bezpiecznie i wygodne w użytkowaniu. Dodatkowym atutem kolekcji AS są ramki wielokrotne, w których zainstalować można kilka różnych elementów. Warto dodać, że zmiana liczby gniazd lub też ich rozlokowanie w nowych miejscach może stać się doskonałym pretekstem do przeorganizowania pomieszczenia i dostosowania go do aktualnych potrzeb mieszkańców.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH