Fot. Buszrem

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Fot. Buszrem
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
10 maj 2017 15:50

Oświetlenie w nawierzchni przydomowej

Światło zmienia przestrzeń, wskazuje kierunek, zwiększa bezpieczeństwo oraz tworzy atmosferę. Dotyczy to również ogrodu i przestrzeni przydomowej. Teraz możesz również wzbogacić nawierzchnię wokół domu w źródła światła.

W ofercie firmy Buszrem pojawiły się elementy marki Led Qube - profesjonalne oprawy najazdowe - kształtem i wymiarami dostosowane do oferowanych na rynku kostek brukowych. Znajdziemy tu kostki typu Holland, Nostalit, dużą i małą Piccolę, Creative, kostkę „granitową” i okrągłe Rondo. Szeroki wybór pozwala na optymalne wkomponowanie źródła światła w otoczenie.

Oprawy są dokładnie dopasowane do zastosowanego w nawierzchni typu kostki, dlatego w ciągu dnia wtapiają się w ułożoną nawierzchnię. Za to po zmroku zwiększają widoczność przebiegu ścieżek, dróg dojazdowych i podjazdu; wskazują na położenie stopni schodów, oświetlają klimatycznie taras lub – umieszczone wprost w gruncie - tworzą nastrój ogrodu.

Świecące kostki mogą być matowe lub transparentne i emitować światło ciepłe białe lub białe naturalne. Źródło światła oparte na działaniu diod elektroluminescencyjnych LED umożliwia również świecenie w dowolnych barwach (technologia RGB to około 4000 kolorów świecenia). Dobór barw sterowany jest pilotem. Technologia LED oparta o niskie napięcie zapewnia minimalne zużycie energii i czas świecenia obliczany na lata.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH