Fot. Trilux Polska

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Fot. Trilux Polska
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
12 maj 2016 11:04

Oświetlenie w salonie: wybierz designerską lampę

Oświetlenie w salonie jest bardzo ważnym aspektem aranżacji pomieszczenia. Zobaczcie efektowną nowość - designerską lampę do salonów.

In.Vola to nowe, designerskie rozwiązanie w ofercie Trilux Polska. Choć formą nawiązuje do klasyki, jest wyposażona w inteligentne układy oświetleniowe charakterystyczne dla rozwiązań wykorzystywanych w nowoczesnych sklepach. 

Elegancka, transparentna oprawa In.Vola, wyposażona jest w rozwiązania charakterystyczne dla oświetlenia obiektów handlowych, dające niezwykłe możliwości aranżacyjne. Rzuca światło w jeden z dwóch specyficznych sposobów, pozwalając precyzyjnie oświetlić i zaakcentować centralne elementy wystroju wnętrza bądź stworzyć wrażenie wizualnego wydzielenia jego poszczególnych części.

Dzięki swobodzie doboru kolorystyki i dwóch dostępnych kształtach – kuli oraz ściętego stożka – rozwiązanie można dopasować zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych, minimalistycznych pomieszczeń. Opcjonalnie oprawa może być również zintegrowana z inteligentnymi systemami zarządzania domem oraz czujnikami obecności i natężenia światła.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH