Fot. Libet

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Fot. Libet
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
20 kwi 2017 14:09

Otoczenie domu: ogrodzenie strukturalne

Mury i murki wyznaczają granice posesji, zapewniają mieszkańcom intymność i ochronę. Pełniąc funkcje użytkowe, mogą jednocześnie stanowić wyrazisty akcent dekoracyjny.

Kolekcja Libet Completto to bogata gama elementów uzupełniających, które pozwalają stworzyć spójną aranżację ogrodową, starannie wykończoną w każdym detalu. Do licznej grupy wyrobów, takich jak palisady, stopnie schodowe, cegły czy systemy ogrodzeniowe, dołączył kolejny produkt – Ogrodzenie strukturalne. Tegoroczna nowość w ofercie firmy Libet łączy w sobie funkcjonalność z wyjątkowym designem. Pięć komplementarnych betonowych bloczków (o wymiarach 56,9 x 28,4 x 7 cm) i dopasowany do nich płaski daszek (56,9 x 32,4 x 6 cm) to sposób na stworzenie niebanalnych konstrukcji.

Wyraźnie wystające fragmenty rozmieszczone w różnych miejscach ścianek bocznych poszczególnych elementów ogrodzenia, sprawiają, że możemy uzyskać niezwykle efektowną, nierównomierną kompozycję całości.

Ogrodzenie strukturalne dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych – popielatej i antracytowej – i stanowi znakomite dopełnienie projektów nawierzchni, wykorzystujących kostki z kolekcji Libet Decco Monocolor lub płyty z systemu Maxima. Z takiego połączenia można bez trudu stworzyć nowoczesne, minimalistyczne aranżacje.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH