Obrzeże Milano. Fot. Buszrem

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Obrzeże Milano. Fot. Buszrem
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
18 maj 2016 09:53

Otoczenie domu: tak wykonasz piękne nawierzchnie

Obrzeże to niepozorny element wykańczający nawierzchnie brukowe, który umożliwia estetyczne i zróżnicowane połączenie kostki brukowej z trawnikiem, klombem, drzewem.

Bordir Milano firmy Buszrem zaprojektowany został przede wszystkim do budowy stopni lub jako element oddzielający zieleń ozdobną od nawierzchni czy trawnika. Dostępne są w wersji gładkiej i postarzanej. Ciekawy kształt obrzeża pozwala na kilka sposobów układania. W zależności od sposobu ułożenia możemy uzyskać dwie wysokości oraz ściętą lub zaokrągloną krawędź stopnia. 

Ważne, że bordiry dostosowane są nie tylko do układania w linii prostej, ale także po łuku o odpowiedniej średnicy, co szczególnie dobrze prezentuje się na stopniach tarasowych i ogrodowych ścieżkach. Milano spójnie komponuje się z kolorystyką kostek Kreta, Malta i Roma. To z tymi kostkami najlepiej tworzyć wypełnienie tarasowych stopni. Optymalnie wykorzystane obrzeże znacząco wpływa na estetykę i smak całej zabudowy nawierzchni w ogrodzie. Dzięki możliwościom Milano uzyskujemy ciekawe formy wykończenia alejek, obramowania drzew, tarasów roślinnych oraz kostki brukowej.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH