Podłoga laminowana Impressive. Fot. Quick-Step

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Podłoga laminowana Impressive. Fot. Quick-Step
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
07 lut 2017 09:19

Panele jak drewno - na podłogi do łazienki i kuchni

W łazience czy kuchni nie jesteśmy skazani na zimne płytki ceramiczne lub kamień. Wodoodporna podłoga laminowana doskonale odwzorowuje wygląd drewna.

Dzięki niej po wyjściu spod prysznica będziemy stąpać gołymi stopami po ciepłych panelach zamiast po zimnych płytkach. Natomiast w kuchni otwartej na salon uzyskamy elegancką, jednolitą podłogę.

Drewno nadaje wnętrzu bardzo przytulnego wyglądu. Z pewnością w pomieszczeniach, w których zazwyczaj stosuje się płytki ceramiczne, wygląd drewniej podłogi będzie zaskakiwał. Jednak za pomocą nowoczesnych technologii produkcji można obecnie stworzyć podłogę z laminatu, którą trudno odróżnić od naturalnego materiału. Jest cieplejsza w dotyku niż płytki ceramiczne, co nie jest bez znaczenia w łazience. Pod palcami można wyczuć fakturę słojów i sęków czy nawet szczotkowania i nierówności charakterystycznych dla obróbki stolarskiej – mówi Bartłomiej Cybulski, Dyrektor Generalny Quick-Step w Polsce.

Nowe panele Quick-Step są wykonane w technologii Hydro Seal. To rozwiązanie idealnie zabezpiecza podłogę przed wnikaniem wody w szczeliny pomiędzy panelami. Czyszczenie wodą i jej czasowe zaleganie na powierzchni nie odbija się więc na jej wyglądzie i walorach użytkowych. Woda nie dostaje się pod powierzchnię nie powodując pęcznienia i wybrzuszeń jak może to mieć w przypadku prawdziwych desek. Wodoodporne laminaty to świetne rozwiązanie dla silnie eksploatowanych pomieszczeń takich jak łazienki i kuchnie. Dodatkowo producent daje 10-letnią gwarancje na swoje produkty.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH