Kolekcja Magnolia. Fot. Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Kolekcja Magnolia. Fot. Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
28 lip 2017 08:41

Piękna porcelana - kolekcja z motywem kwiatowym

Czas spędzony z rodziną i bliskimi to najcenniejsze, co możemy „zafundować” sobie w ciągu zabieganego, zapracowanego dnia. Rodzinne posiłki, podczas których każdy może podzielić się swoimi przygodami i anegdotami łączą ludzi i budują między nimi głęboką więź.

Jak uwznioślić i wzbogacić te codzienne, ale tak cenne chwile? Piękna, porcelanowa zastawa wprowadzi ciepło i duszę do każdego domowego zacisza. Minimalistyczne fasony z delikatnym, kwiatowym wzorem sprawią, że codzienny obiad stanie się najbardziej wyczekiwaną chwilą przez wszystkich domowników.

Wspólne chwile pełne wyjątkowości

Kolekcja Yvette stworzona została z myślą o celebrowaniu codzienności. Odsłona Malwina to subtelne połączenie praktycznej, uniwersalnej formy z eleganckim kwiatowym wzorem, które każdy, z pozoru zwyczajny, posiłek wzniosą na zupełnie nowy poziom wyjątkowości. Kolekcja Yvette Malwina jest idealna dla osób, dla których estetyka i piękno są ważne nie tylko od święta. Delikatna opływowa forma, ponadczasowa biel i stylowa kobieca dekoracja urzeknie zarówno nowoczesną młodą kobietę, jak i doświadczoną panią domu. Pojedynczy, duży akcent kwiatowy sprawia, że zastawa łączy w sobie romantyczny urok z lekkością współczesnego wzornictwa. Do każdego domu wprowadzi ciepło i odrobinę elegancji.

Jak wiadomo, codzienna zastawa powinna być przede wszystkim funkcjonalna. Dlatego każdy może dopasować ją do swoich indywidualnych potrzeb komponując zestawy z pojedynczych elementów. Wśród nich dostępne są w różnej wielkości talerze, półmiski, salaterki, spodki, filiżanki, waza czy sosjerka.

Codzienne-niecodzienne posiłki

Kolekcja Akcent to kompozycja nowoczesnych form z subtelnymi dekoracjami. Odsłona Magnolia to porcelanowe ciepło i tradycja we współczesnej minimalistycznej oprawie. Sprawdzi się zarówno podczas uroczystego rodzinnego obiadu, kawy z przyjaciółką czy przy „codziennym – niecodziennym” posiłku. Oryginalne, kwadratowe formy eksponują urodę serwowanych, domowych dań. Głębokie talerze są idealne do zup kremów lub orientalnych zup miso. Kwiatowa dekoracja to kwintesencja kobiecości, która nadaje kolekcji nieco ciepła, tak charakterystycznego dla polskiej porcelany.
Każdy, kogo oczaruje ciepły minimalizm kolekcji Akcent Magnolia, może cieszyć się nią w różnych momentach. Jest ona dostępna nie tylko w 12-osobowych zestawach, ale także w funkcjonalnych kompozycjach: obiadowych, kawowych oraz obiadowo-kawowych dla 6 osób.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH