Fot. Villeroy & Boch

Zobacz galerię [16 zdjęć]

Fot. Villeroy & Boch
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
26 lip 2016 15:58

Piękna porcelana z egzotycznym motywem - zobacz nową kolekcję

Egzotyczna fauna i flora opanowały wnętrza w tym sezonie – salony, jadalnie i kuchnie!
Tropikalne motywy pojawiają się na dekoracjach, meblach, podłogach i ścianach.

Dlatego na stole musi pojawić się kolekcja Amazonia od Villeroy & Boch – porcelanowe dzieła sztuki inspirowane amazońską dżunglą.

Trend na egzotyczną faunę i florę zyskał w tym sezonie wielu zwolenników i zadomowił się we wnętrzach na dobre. Nic dziwnego, bo tropikalne motywy ożywiają przestrzeń i wnoszą dobrą energię! Intensywne czerwienie, żółcie i zielenie razem z oryginalną roślinnością i zwierzętami królują również w kolekcjach Villeroy & Boch.

Pośród kolorowego świata Amazonii Wielobarwne kolibry, rajskie motyle, orchidee, palmowe liście, owoce passiflory i pyłkowe wróżki – bogactwo natury wprost z dorzecza Amazonki oplata białą porcelanę Villeroy & Boch. Posiłek z kolekcją Amazonia to prawdziwa podróż przez lasy Brazylii, Kolumbii i Peru. Egzotyczne motywy w intensywnych i nasyconych barwach są tak wiernie odwzorowane, że tworzą niemal trójwymiarowy efekt. Możemy poczuć klimat tropików, usłyszeć szelest liści i świergot ptaków… Egzotyki nigdy za dużo! Dlatego odległa fauna i flora może dodatkowo pojawić się np. na ścianach.

Stylowe dekoracje w egzotycznym stylu

Każdy z elementów kolekcji Amazonia opowiada własną odrębną historię. Dlatego nie trzeba decydować się na całą zastawę. Pojedynczy talerz, miska czy półmisek może zawitać w salonie czy nawet w sypialni – na komodzie, w gablocie czy etażerce. To także idealny pomysł na prezent – zwłaszcza dla miłośników natury, obieżyświatów i kolekcjonerów oryginalnej porcelany.

Kolorowe szkło i sztućce – dla podgrzania temperatury

By jeszcze bardziej podgrzać temperaturę wnętrza, do egzotycznej porcelany będą pasować dodatki w ciepłych barwach. Szkło z kolekcji Colour Concept, np. w kolorze czerwonym lub kiwi, oraz do
kompletu – sztućce S+ z kolorowymi silikonowymi rączkami. Tropiki gotowe!

Nawet pojedynczy element Amazonii Villeroy & Boch doda oryginalności i egzotycznego
charakteru Twojemu wnętrzu. Filiżanki, kubki, półmiski, imbryk, mlecznik, cukiernica i
talerze w różnych rozmiarach i kształtach, np. stylizowane na kształt liści będą idealnie
komponować się zarówno kolorowymi sztućcami i szkłem, jak i klasyczną zastawą stołową.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH