Fot. Ichendorf Milano

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Fot. Ichendorf Milano
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
19 paź 2016 14:41

Piękne naczynia - modne dzbanki i karafki

Designerskie szklane naczynia i dekoracje marki Ichendorf Milano są świetnym pomysłem na gwiazdkowy prezent. Znakiem rozpoznawczym marki jest proste wzornictwo, w którym niekiedy pobrzmiewają nawiązania do klasyki.

Zamiłowanie do minimalizmu zdradza kolekcja karafek Alchemy projektu Corrado Dotti zainspirowana szkłem laboratoryjnym. Modele zachwycają prostą formą przełamaną subtelnym zestawieniem szkła transparentnego z barwionym.

Mistrzostwo włoskiej marki można poznać również po idealnym połączeniu zgrzewem nawet trzech szklanych części składających się na jeden model. Zabieg ten widoczny jest w kolekcji dzbanków Caipirinha projektu studia Mist-o.

Całkowicie transparentne karafki o podwójnych ściankach znajdziemy w kolekcji Emma projektu Corrado Dotti. Z kolei również przezroczyste, wazony Bouquet projektu studia Mist-o mają pofalowaną płaszczyznę.

Szkło dekoracyjne i użytkowe marki Ichendorf Milano jest doskonałym pomysłem na prezent dla wielbicieli wyrafinowanego włoskiego designu. Marka dostępna jest w salonie Mood oraz w sklepie internetowym na stronie www.mood-design.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH