Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Ichendorf Milano

Fot. Ichendorf Milano
  • Autor: Katarzyna Masłowska
  • 19 paź 2016 14:41 (aktualizacja: 21 paź 2016 13:31)

Piękne naczynia - modne dzbanki i karafki

Designerskie szklane naczynia i dekoracje marki Ichendorf Milano są świetnym pomysłem na gwiazdkowy prezent. Znakiem rozpoznawczym marki jest proste wzornictwo, w którym niekiedy pobrzmiewają nawiązania do klasyki.

Zamiłowanie do minimalizmu zdradza kolekcja karafek Alchemy projektu Corrado Dotti zainspirowana szkłem laboratoryjnym. Modele zachwycają prostą formą przełamaną subtelnym zestawieniem szkła transparentnego z barwionym.

Mistrzostwo włoskiej marki można poznać również po idealnym połączeniu zgrzewem nawet trzech szklanych części składających się na jeden model. Zabieg ten widoczny jest w kolekcji dzbanków Caipirinha projektu studia Mist-o.

Całkowicie transparentne karafki o podwójnych ściankach znajdziemy w kolekcji Emma projektu Corrado Dotti. Z kolei również przezroczyste, wazony Bouquet projektu studia Mist-o mają pofalowaną płaszczyznę.

Szkło dekoracyjne i użytkowe marki Ichendorf Milano jest doskonałym pomysłem na prezent dla wielbicieli wyrafinowanego włoskiego designu. Marka dostępna jest w salonie Mood oraz w sklepie internetowym na stronie www.mood-design.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

Forum Dobrego Designu

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA