Kolekcja płytek Hexx. Fot Ceramika Paradyż

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Kolekcja płytek Hexx. Fot Ceramika Paradyż
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
22 sie 2017 16:05

Płytki ceramiczne - nowa kolekcja w oryginalnych formatach

Siedem wyjątkowych kolekcji, oryginalne formaty, najmodniejsze rozwiązania - seria dedykowanych płytek ceramicznych pod nazwą Special Edition, które będzie można nabyć w wybranych salonach łazienkowych na terenie całego kraju.

Kolekcje TEL AWIV, STONE CITY, LINUM STONE, CHEVRON WHITE, NORWAY SKY to nowe propozycje o wyjątkowym wzornictwie oraz nieobecnym do tej pory w ofercie producenta formacie płytek 29,8 x 89,8 cm. Dedykowaną serię produktów zamykają heksagonalne kolekcje ESAGON w formacie 19,8 x 17,1 oraz HEXX UNIVERSUM w formacie 26 x 26 cm, która jako jedyna będzie dostępna w szerokiej dystrybucji.

Inspirowane naturą STONE CITY, LINUM STONE oraz NORWAY SKY nawiązują do faktur, wzorów oraz zjawisk występujących w przyrodzie. Kolekcję CHEVRON WHITE cechują subtelność i lekkość, wpisujące się w koncepcję eleganckiego wnętrza, TEL AWIV natomiast nawiązuje do zdobień fasad bliskowschodnich arabskich zabytków. Kolorystyka kolekcji HEXX UNIVERSUM zainspirowana została naturalnym piaskowcem i stanowi idealną propozycję do wykorzystania zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. ESAGON to mix różnorodnych wzorów, od pudrowych odcieni, przez wzory nawiązujące do płótna, aż do struktury cementu, które dają nieograniczony potencjał aranżacyjny. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH