Filiżanka ze spodkiem  PFP Ćmielów i Chodzież S.A. fason Maria Teresa nr G389. Cena 49 zł.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Filiżanka ze spodkiem PFP Ćmielów i Chodzież S.A. fason Maria Teresa nr G389. Cena 49 zł.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
14 maj 2016 22:12

Pomysły na Dzień Matki: polska porcelana idealna na prezent

Zbliżające się święto – Dzień Matki, sprawia, że zaczynamy poszukiwać podarunku, który odpowiednio wyrazi nasze uczucia, jak np. sentymentalna filiżanka z polskiej porcelany.

Wybór odpowiedniego prezentu jest zazwyczaj dużym wyzwaniem, tym bardziej kiedy zależy nam, żeby był wyjątkowy. Z pomocą przychodzą nam Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież”, które specjalnie na tę okazję przygotowały subtelną, porcelanową filiżankę i kubek, które umilą Mamom chwile wytchnienia.

Zajęci codziennymi obowiązkami, rzadko mamy okazję do celebrowania wyjątkowych chwil. Istnieje jednak w kalendarzu szczególna data, o której nie powinniśmy zapomnieć. Dzień Matki to doskonała okazja, aby w napiętym grafiku znaleźć czas na spotkanie i rozmowę. W ramach podziękowania wyrazem naszej wdzięczności może być drobny upominek.

Nietuzinkowy podarunek 

Na tę wyjątkową okazję projektanci marki Ćmielów stworzyli dedykowane produkty: porcelanową filiżankę oraz kubek z delikatnymi, kwiatowymi motywami. Zamiast po raz kolejny sięgać po utarte schematy, wręczmy mamie podarunek, który będzie wyrazem naszego szacunku oraz miłą pamiątką na lata. Porcelanowe filiżanki z kolekcji Maria Antonina zostały zaprojektowane w czterech różnych propozycjach dekoracyjnych i stanowią doskonały prezent dla eleganckich, stylowych kobiet. Natomiast nowoczesny kubek o fasonie Quebec będzie idealnym upominkiem dla Mam, które nie stronią od oryginalnych wzorów i innowacyjnego designu.

Z klasą i na czas

Porcelana może być nie tylko przedmiotem codziennego użytku, ale również składnicą łączących nas wspomnień, tym bardziej kiedy od domu rodzinnego dzielą nas setki kilometrów. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, Polskie Fabryki Porcelany podsuwają nam praktyczne rozwiązanie – Pocztę Porcelanową. Dzięki tej usłudze bez problemu będziemy mogli obdarować ukochaną mamę filiżanką, która zostanie dostarczona w estetycznym, staranie wykonanym opakowaniu. Poczta Porcelanowa to oryginalny sposób na okazanie pamięci o bliskich osobach i ważnych okazjach. W jednym miejscu znajdziesz piękny, stylowy upominek oraz zamówisz przesyłkę pod wskazany adres. Porcelanowe produkty pakowane są z należytą starannością w estetyczne pudełka i dostarczane wprost do rąk Mamy.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH