Fot. Handmade by M

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Fot. Handmade by M
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
19 gru 2016 12:24

Pomysły na prezent: piękne i wyjątkowo ciepłe

Ciepłe, miękkie i przytulne. Takie są właśnie koce i szale wykonane ręcznie z najwyższej jakości wełny owczej. Będą doskonałym prezentem dla każdego.

Przytulne i niezwykle delikatne dla skóry koce oraz szale to dzieło Marty Zalewskiej-Kulmacz, która z pasji do rękodzieła stworzyła markę Handmade by M. Plecione przez Martę wyjątkowe koce i szale charakteryzują się wysoką estetyką, zakorzenioną w tradycji skandynawskiego designu.

A co stanowi o ich wyjątkowości tych produktów? Robione są z najszlachetniejszej czystej wełny merynosów, która wyróżnia się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi. Jest niezwykle miękka, wytrzymała, odporna na wchłanianie zapachów, nie uczula i co ważne – bardzo ciepła. Wełna stanowi również barierę dla roztoczy zawiera, bowiem dużo lanoliny. I właśnie dzięki temu wykonywane przez Martę koce i szale są przytulne oraz niezwykle delikatne dla skóry. Dodajmy jeszcze, że Merynosy to jeden z najstarszych, ale i najodporniejszych gatunków owiec na świecie.

Koce i szale Handmade by M. nie wymagają częstego prania. Wełna regeneruje się bowiem sama w kontakcie z tlenem, dzięki zawartości naturalnych tłuszczów.

Koc o unikalnym skandynawskim wzornictwie, ułożony na fotelu czy kanapie, stanie się niezależnym elementem wystroju. Ociepli każde wnętrze, udekoruje sypialnię czy doskonale wkomponuje się w przestrzeń dziecięcego pokoju. A w chłodniejsze dni będzie doskonałym okryciem.

Jeśli, więc jeszcze szukacie prezentu dla swoich bliskich warto zajrzeć i zobaczyć jakie piękne szale oraz koce, zaproponuje Wam Marta: 

https://www.facebook.com/Handmade-by-M-718490191650464/?fref=ts

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH