Odkurzacz WD 2. Fot. Karcher

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Odkurzacz WD 2. Fot. Karcher
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
06 lip 2017 12:07

Porządki w domu i ogrodzie. Wypróbuj nowe odkurzacze

W domu oraz jego otoczeniu nieustannie jest coś do posprzątania. Rozsypane okruszki na podłodze, czy bałagan w przydomowym warsztacie. Na szczęście są odkurzacze, które z nieporządkiem rozprawią się w mig.

Remontując dom i mieszkanie, lub podczas majsterkowania zawsze gromadzi się dużo odpadów. Chociaż usunięcie sporych fragmentów gruzu nie jest tak trudne, to już dokładne zebranie pyłu i kurzu - tak. Najlepiej wówczas zastosować uniwersalny odkurzacz Kärcher WD 6 P Premium Renovation Kärcher. Jego dysze, rury i wąż ssący mają dużą średnicę (aż 35 mm), co umożliwia efektywne usuwanie odpadów poremontowych, jak gips, cement czy wióry.

Gdy odkurzamy pył zwykłym odkurzaczem może szybko dojść do sytuacji, w której zapycha się filtr. W odkurzaczu WD 6 P Premium Renovation (z gniazdem do elektronarzędzi) takiego problemu nie ma. Podobnie jak wszystkie wielofunkcyjne odkurzacze Kärcher WD klasy 5 i 6 jest on wyposażony w wygodny i niezawodny system oczyszczania filtra, który umożliwia  w trakcie pracy odkurzacza usunięcie zalegającego pyłu i drobinek brudu z filtrów z nano powłoką. Po trzykrotnym naciśnięciu specjalnego przycisku na obudowie strumień zwrotnego powietrza przedmuchuje filtr odkurzacza przywracając maszynie pełną siłę ssania.

A kiedy jednak już filtr należy wymienić filtr, można to łatwo zrobić bez kontaktu z zanieczyszczeniami. Odkurzacz WD 6 P Premium Renovation wyposażony został w filtr falisty znajdujący się w specjalnej kasecie, który w przeciwieństwie do filtra kartridżowego nie wymaga usuwania całej głowicy w celu jego wymiany.

Warsztat

Majsterkowanie to hobby cieszące się niesłabnącą popularnością. To nie tylko miło spędzony czas przez zapalonego majsterkowicza, ale i wymierne wsparcie dla domowego budżetu, kiedy uda się naprawić zepsute sprzęty czy wykonać coś (stół, ławkę, domek na drzewie), co później wykorzystamy w domu lub ogrodzie. Ale… te prace to także produkcja dużej ilością zanieczyszczeń, które trzeba posprzątać.

Tu z pomocą przychodzi nam odkurzacz specjalnie zaprojektowany z myślą o majsterkowiczach. Kärcher WD 3 P Workshop doskonale sprawdzi się tam, gdzie zwykły odkurzacz nie ma żadnych szans. Usuwa on wszelkie pozostałości po cięciu, wierceniu, piłowaniu czy szlifowaniu. Posiada aktywne gniazdo do podłączenia elektronarzędzi. Dzięki przydatnej funkcji wydmuchu z łatwością usuniemy do kosza wszystkie wióry czy skrawki jakie zalegają na naszym stole warsztatowym.

Z tym modelem odkurzacza dokładnie i szybko każdy majsterkowicz posprząta swoje miejsce pracy. A specjalna szczotka z miękkim włosiem sprawi, że odkurzanie da jeszcze lepsze efekty.

Auto

Cztery kółka to nierzadko oczko w głowie swojego właściciela. Auto ma zawsze wygląda świetnie i być nieskazitelnie czyste. Zadbać o nie pomoże specjalnie do tego celu wyposażony odkurzacz Kärcher WD 4 Car. To urządzenie, które kompleksowo zadba o czystość każdego auta. Liczne akcesoria, w które odkurzacz jest wyposażony można bezpiecznie i wygodnie przechowywać na obudowie urządzenia, tym samym nie ryzykując, że gdzie się zawieruszą. To odkurzacz, jak przystało w garażu, bardzo mobilny, dzięki czemu świetnie sprawdza się właśnie w czyszczeniu samochodu. Dzięki będącym w zestawie dyszom i ssawkom sprawnie odkurza wszystkie elementy i przestrzenie w samochodzie: bagażnik, deskę rozdzielczą, dywaniki, fotele, zagłębienia i schowki między fotelami. To wszechstronny odkurzacz, dlatego sprawdzi się również w usuwaniu zwykłych zanieczyszczeń i to zarówno suchych jak i mokrych z podłogi garażu.

Odkurzacze WD marki Kärcher to najlepsi pomocnicy w licznych zadaniach w domu, warsztacie oraz garażu. Warto sprawdzić te solidne domowe urządzenia w działaniu i samemu przekonać się o ich skuteczności.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH