Płyta indukcyjna ACM 868/BA/IXL. Fot. Whirlpool
Płyta indukcyjna ACM 868/BA/IXL. Fot. Whirlpool
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
16 maj 2016 09:29

Praktyczne gotowanie: nowa płyta indukcyjna

Łatwa w czyszczeniu, wydajna i odpowiednia do przygotowania każdego rodzaju posiłku – taka jest nowa płyta indukcyjna.

Łatwa w utrzymaniu, maksymalnie wydajna, odpowiednia do przygotowania każdego rodzaju posiłku – taka jest płyta indukcyjna linii wzorniczej Cube marki Whirlpool, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Technologia 6-ty Zmysł pozwala zmniejszyć zużycie energii aż o 20 procent. Kiedy gotujemy wodę, urządzenie ocenia temperaturę naczynia i dostosowuje poziom poboru energii tak, aby ciecz osiągnęła temperaturę wrzenia. Gdy to nastąpi, uruchamia się sygnał dźwiękowy.

Płyta indukcyjna Whirlpool ACM 868/BA/IXL jest wyposażona w strefę FlexiCook, czyli dwa niezależne pola grzewcze, które mogą działać wspólnie lub osobno. Pierwsza opcja sprawdza się idealnie w przypadku dużych lub podłużnych naczyń. Jednocześnie możliwe jest niezależne sterowanie dla każdego pola.

Dzięki funkcji Power Management użytkownik może ustawić maksymalną moc osiąganą przez dane pole grzejne. Taka regulacja powinna być dokonana w momencie instalowania płyty.

Maksymalna wydajność to jednak nie jedyna zaleta tego urządzenia. Płyta indukcyjna Whirlpool z linii wzorniczej Cube pokryta jest specjalną powłoką iXelium™. Ta rewolucyjna nanotechnologia sprawia, że szkło jest o 30 procent bardziej odporne na zadrapania. Znacznie łatwiej jest je również wyczyścić. Nie potrzeba do tego żadnych środków chemicznych, wystarczy ściereczka nawilżona ciepłą wodą.

Płyta indukcyjna Whirlpool
Linia wzornicza CUBE
Model ACM 868/BA/IXL
Kolor czarny
Cena: 1.799 zł

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH