Suszarka Infinity marki Vileda. Fot. Vileda

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Suszarka Infinity marki Vileda. Fot. Vileda
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
27 lip 2017 08:07

Praktyczne suszarki na pranie. Zobacz nowości

17 nowych modeli suszarek na pranie pojawiło się w ofercie marki Vileda. Nowe produkty są zróżnicowane pod względem funkcjonalności, rozmiarów i przeznaczenia.

Kompaktowe i lekkie suszarki marki Vileda doskonale sprawdzają się w każdej przestrzeni. Różne rozmiary i kształty produktów Viledy sprawiają, że optymalnie można wykorzystać nawet niewielką ilość miejsca w małych mieszkaniach. Dzięki różnego typu rozwiązaniom konstrukcyjnym klienci mogą wybierać wśród modeli typu X-LEGS (modele ze skrzyżowanymi nogami), Table (stołowe), Tower (wieżowe), Extended (rozsuwane) czy Hang (wieszane) i precyzyjnie dopasować suszarkę do możliwości przestrzennych.

Suszenie wychodzi w praniu, czyli suszarka dopasowana do potrzeb

Od 150 lat Vileda stara się dostarczać klientom rozwiązania, które ułatwiają codzienne obowiązki i oszczędzają czas. Dlatego wszystkie akcesoria są projektowane tak, by odpowiadały na potrzeby użytkowników. Tymi zasadami konstruktorzy marki kierowali się również pracując nad nowymi modelami suszarek. Nieważne, czy posiadamy dużą czy małą rodzinę, czy robimy pranie codziennie, czy raz w tygodniu – Vileda bez trudu sprosta wyzwaniom dnia codziennego. W ofercie dostępne są modele suszarek, które pomieszczą nawet kilka prań naraz, a także takie, które każdorazowo można dopasować do ilości suszonych rzeczy. Przykładem może być suszarka Infinity, będąca idealnym rozwiązaniem na wieszanie prania dużych rozmiarów. Dzięki teleskopowym linkom można regulować jej wymiary od 185 cm do 257 cm.

Wyjątkowa funkcjonalność i jakość

Suszarki Viledy są bardzo funkcjonalne, co sprawia, że proces prania i suszenia, a nawet prasowania jest o wiele prostszy. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom, np. w postaci pogrubionych linek, prasowanie jest łatwiejsze i znacznie szybsze. Na tkaninach nie powstają bowiem trudne do usunięcia zagniecenia. Poszczególne modele suszarek Viledy wyposażone są w dodatkowe elementy, takie jak wieszaki na drobną bieliznę i skarpetki czy torebki na klamerki, ułatwiające wieszanie niewielkich części garderoby. Na wygodę użytkowania wpływają również zamontowane kółka, a blokady skrzydeł zabezpieczają przed rozłożeniem i ułatwiają przechowywanie. Na szczególną uwagę zasługują modele z opcją podwójnego zastosowania, dzięki maksymalnemu wykorzystaniu możliwości konstrukcyjnych. Przykładem może być model Premium 2 in 1, który może być stosowany jako tradycyjna suszarka oraz, po demontażu ramienia, świetnie spełni swoją funkcję jako suszarka grzejnikowa lub balkonowa.

Suszarki marki Vileda można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń – są wytrzymałe i bardzo stabilne, a niektóre modele cechuje wyjątkowa odporność na działanie trudnych warunków atmosferycznych. W ofercie Viledy można znaleźć suszarki z aluminium i ze stali, wszystkie wykonane z dbałością o najdrobniejszy szczegół, dzięki czemu przez lata optymalnie spełniają swoje funkcje. 

TUTAJ zobacz, jak możesz urządzić domową pralnię.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH