Pralko-suszarka FreshCare+ . Fot. Whirlpool

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Pralko-suszarka FreshCare+ . Fot. Whirlpool
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
08 maj 2018 13:40

Pralko-suszarka - poznaj możliwości nowych rozwiązań

Pralko-suszarka FreshCare+ wykorzystuje delikatne ruchy bębna i parę wodną by chronić odzież przed powstawaniem zagnieceń i nieprzyjemnego zapachu. Dzięki temu nie trzeba już martwić się o ubrania pozostawione w bębnie po zakończonym cyklu prania nawet do 6 godzin.

Podobnie, przez taki sam czas po zakończeniu procesu suszenia ubranie będzie utrzymywane w świeżości dzięki dedykowanym ruchom bębna. Technologia 6.Zmysł oraz system SoftMove, który dostosowuje częstotliwość i siłę obrotów bębna do danego typu tkaniny, sprawiają, że pielęgnacja ubrań staje się intuicyjna i nieskomplikowana, a zaoszczędzony czas możemy spożytkować na ważniejsze sprawy.

Zwolnij… nie ma pośpiechu, by rozładować pranie

Inaczej niż konwencjonalne pralko-suszarki, nowe urządzenia z linii Fresh-Care+ od marki Whirlpool, sprawiają, że nie trzeba spieszyć się z wyjęciem prania natychmiast po skończonym cyklu lub stresować się, że wychodzimy z domu podczas procesu. Unikalny system FreshCare+ po ukończeniu cyklu prania relaksuje włókna tkanin poprzez regularne, powolne ruchy bębna i naprzemiennie wyrzuty pary, które hamują rozprzestrzenianie się źródeł nieprzyjemnego zapachu, czyli bakterii oraz redukują liczbę alergenów. Zachowuje ich miękkość i świeżość nawet do 6 godzin po skończonym praniu.

Zobacz także: Płytki do łazienki: zobacz 25 najmodniejszych kolekcji

Z kolei po zakończonym cyklu suszenia, urządzenie aktywuje dedykowany proces obracania bębna, który także trwa do 6 godzin przeciwdziałając tworzeniu się zagnieceń na ubraniach.
FreshCare+ może być aktywowany podczas ustawiania cyklu prania lub suszenia bądź w jego trakcie, zatrzymanie go także jest możliwe w dowolnym momencie.1

Technologia 6. Zmysł – za doskonałymi rezultatami prania stoją inteligentne rozwiązania
Technologia 6. Zmysł automatycznie wykrywa wielkość załadunku i dobiera najlepsze ustawienia stosownie do rodzaju tkanin, gwarantując optymalne zużycie energii elektrycznej, wody i czasu.
Gdy użytkownik wybierze żądany program, pralko-suszarka wykorzysta zaawansowane czujniki do monitorowania poziomu wody, temperatury oraz siły i częstotliwości obrotów bębna.

Przykładowy model pralko-suszarki Whirlpool FreshCare+

Model: FWDG96148SBS EU
Kolor: biały
Pojemność: 9 kg
Cena: 2599 zł

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH