Prasowanie w wersji 3.0 – ekskluzywne urządzenia FashionMaster. Fot. Miele

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Prasowanie w wersji 3.0 – ekskluzywne urządzenia FashionMaster. Fot. Miele
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
26 paź 2016 09:36

Prasowanie może być przyjemne - poznaj nowoczesne urządzenia

FashionMaster 3.0 to kwintesencja nowoczesnego podejścia do prasowania. Wraz z nowymi urządzeniami firma Miele zmienia sposób myślenia o prasowaniu.

Teraz, dzięki FashionMaster, prasowanie nawet najbardziej wymagających tkanin i ubrań staje się prawdziwą przyjemnością.

FashionMaster 3.0 to połączenie nowoczesnego designu, kompaktowej obudowy oraz wszystkiego, co potrzebne, by osiągnąć znakomite rezultaty prasowania. Ten innowacyjny system prasowania parowego zapewnia wysoką efektywność przy jednoczesnej oszczędności czasu. Łączy w sobie funkcje i rozwiązania technologiczne, które zapewniają także najwyższy komfort użytkowania.

Wyjątkowe żelazko SoftCare ze stopą o strukturze plastra pszczelego miodu to sekret skutecznego i bezpiecznego prasowania nawet najdelikatniejszych tkanin. W przeciwieństwie do standardowych urządzeń, cienka warstwa pary o ciśnieniu do 4 barów (model B 3847) oraz do 3,5 barów (model B 3312), powstająca pod stopą żelazka sprawia, że urządzenie delikatnie i płynnie przesuwa się po ubraniu, pozostawiając tkaninę doskonale wygładzoną. Dzięki połączeniu żelazka SoftCare, Aktywnej deski i równomiernie rozprowadzanej pary FashionMaster 3.0 doskonale sprawdzi się podczas prasowania grubych tkanin czy też wielu warstw jednocześnie.

Łatwy w obsłudze panel sterujący z funkcją pamięci, dwustopniowy system składania i rozkładania oraz możliwość regulacji wysokości zapewniają najwyższy komfort obsługi urządzenia. Dodatkowo, nowe modele FashionMaster 3.0 zostały wyposażone w wyświetlacz LCD, który na bieżąco informuje o stanie urządzenia, pokazuje wskazówki dotyczące procesu odkamieniania, a także ułatwia ustawianie twardości wody.

Maksymalną wygodę oraz profesjonalne rezultaty gwarantuje Aktywna deska do prasowania z wbudowaną dmuchawą. To nieoceniona pomoc przy prasowaniu ubrań wykonanych np. z angory lub falban – nie wymaga nacisku oraz nie zostawia nieestetycznych śladów. Wystarczy uruchomić tryb nadmuchiwanie, który stworzy specjalną poduszkę powietrzną dla najbardziej wrażliwych tkanin.

Do zadań specjalnych przeznaczony jest model B 3847, wyposażony w Steamer ze specjalną nakładką szczotkową, która w profesjonalny sposób prostuje zagniecione włókna sukien, marynarek, czy zasłon. Idealnie nadaje się do prasowania wiszących tkanin, a dodatkowo może być używany, gdy urządzenie jest złożone. 

Wprowadzając nowe modele systemu do prasowania FashionMaster, firma Miele zadbała także o bezpieczeństwo użytkowników. Urządzenia wyposażone zostały w funkcję CoolDown, dzięki której żelazko wyłączy się automatycznie po 3 minutach bezruchu, oraz w funkcję Auto-Off, która wyłączy cały system po 25 minutach nieużywania.

FashionMaster 3.0 to innowacyjny system prasowania parowego, dzięki któremu prasowanie już nigdy nie będzie nieprzyjemnym obowiązkiem.

Ceny: FashionMaster B 3847 - 7.990 zł, FashionMaster B 3312 - 6.490 zł

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH