Panele laminowane. Fot. Wineo

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Panele laminowane. Fot. Wineo
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
24 lip 2017 14:43

Prosty sposób na przytulne wnętrze: wybierz panele laminowane

Idealna podłoga to taka, która cechuje się równowagą pomiędzy doskonałą estetyką a funkcjonalnością. Musi przyciągać wzrok i elegancko się prezentować, wpisywać w aktualne trendy, a jednocześnie być wytrzymała i przetrwać długie lata użytkowania.

Wymaganiom tym z powodzeniem stawia czoła kolekcja paneli laminowanych Wineo 500 Large V2.

Od wymarzonej podłogi oczekujemy, aby spełniała najwyższe standardy jakości oraz cechowała się ponadprzeciętną estetyką wykonania. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom projektanci marki Wineo stworzyli kolekcję Wineo 500 Large V2 – wyjątkowo trwałe szerokie panele, swym wyglądem do złudzenia przypominające naturalne drewno.

Przepis na naturalną i przytulną podłogę

Panele laminowane Wineo 500 Large V2 to propozycja kierowana szczególnie do miłośników klasycznych, naturalnie wyglądających wzorów, wzbogaconych nutą nowoczesności. W kolekcji znalazło się aż 18 gustownych dekorów, znakomicie odwzorowujących rysunek drewna i utrzymanych w różnych tonacjach kolorystycznych.

Bardzo szeroki format paneli 1380 x 246 mm oraz dwustronna V-fuga sprawiają, że podłoga wygląda wyjątkowo autentycznie i przypomina drewniane deski. Takie walory estetyczne sprawiają, że pomieszczenia, w których zastosowane zostały panele Wineo 500 Large V2 stają się wyjątkowo przytulne.

Świetne parametry techniczne, m.in. klasa użyteczności 23/32 to gwarancja wysokiej jakości podłogi na lata. Sprawdzony system łączenia Loc Tec pozwala łączyć panele „na click”, co umożliwia samodzielny montaż i gwarantuje znaczną oszczędność czasu. Dużym atutem jest też fakt, że podłogi laminowane z kolekcji Winego 500 Large V2 nadają się też do zastosowania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza, a także do układania na

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Natka, 2017-09-25 20:23:57

    U mnie panele mam w salonie i w sypialni i to było najlepsze wyjście.

POLECAMY W SERWISACH