Wygodne pojemniki Tom. Galicja dla Twojego Domu

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Wygodne pojemniki Tom. Galicja dla Twojego Domu
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
17 paź 2017 08:42

Przechowywanie w domu - wygodne pojemniki

Doskonałym rozwiązaniem na wygodne przechowywanie gadżetów biurowych, przyborów krawieckich, lekarstw, tekstyliów, kosmetyków, akcesoriów do robótek ręcznych, środków higieny, ubrań, obuwia, a nawet żywności, są transparentne pojemniki z pokrywą.

Istnieją takie sytuacje podczas dnia, kiedy tracimy kontrolę nad przedmiotami codziennego użytku – po prostu wysypują się z szafek, spadają z półek, nie mieszczą w szufladach. Te potrzebne na już, gdzieś znikają w czeluściach domowych zakamarków, odłożone na później mogą nigdy nie trafić do właściciela. Tymczasem, aby zapanować nad chaosem i uniknąć nerwowych poszukiwań, wystarczy właściwa segregacja otaczających nas przedmiotów, która pomoże uporządkować przestrzeń domu czy biura, a nam przyniesie miłe poczucie, że wszystko jest na swoim miejscu, dokładnie tam, gdzie wczoraj odłożyliśmy, zawsze w zasięgu ręki.

Małe, średnie, duże, głębokie i płytkie, o ładnych kształtach, z praktycznymi uchwytami i zamknięciem na szczelny zatrzask, z jednej strony nie rzucają się w oczy, z drugiej zaś są na tyle dekoracyjne, że można je z powodzeniem eksponować, trzymać w nich biżuterię czy eleganckie apaszki. Pomagają utrzymać w ryzach wędrujące gadżety, chronią je przed kurzem i przenikaniem zapachów. Zawartość pojemników jest widoczna, więc nie trzeba ich opisywać. Można je układać od największego do najmniejszego, jeden na drugim – te na górze nie zsuną się, ponieważ chroni je lekko wklęsła pokrywa z rantem pojemnika poniżej. Największe z nich przeznaczone na rzeczy wielkogabarytowe: koce, narzuty, zasłony zostały wyposażone w kółka – nie trzeba ich podnosić, wystarczy wsunąć w wybrane miejsce. Idealne do garderoby, łazienki, biura, pokoju dziecka. Lekkie i kompaktowe ułatwiają przechowywanie i segregowanie, niekiedy zastępując brakującą szafkę, szufladę czy półkę.

Pojemniki Tim produkowane dla firmy Galicja to 9 modeli wykonanych z wysokiej jakości, trwałego tworzywa, o różnorodnych kształtach i rozmiarach. Przezroczyste, posiadają pokrywę z dwoma poręcznymi uchwytami – klipsami w kolorze seledynowym, które są równocześnie zamknięciem pudełka. Sprostają każdemu porządkowemu zadaniu – nadają się do układania drobiazgów i dużych przedmiotów. Ponadto są neutralne – pasują do każdego stylu, nie zakłócając aranżacji wnętrza.
Zaletą pojemników Tim jest również to, że spełniają wymagania niezbędne do kontaktu z żywnością. Materiał, z którego są zrobione otrzymał wszelkie atesty do przechowywania artykułów spożywczych – zarówno zimnych, jak i ciepłych, dlatego te zgrabne pudełka mogą służyć do zapakowania kanapki, sałatki, a nawet do podgrzania potrawy w mikrofalówce.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH