Krzesła PROFIM. Mat. prasowe

Zobacz galerię [16 zdjęć]

Krzesła PROFIM. Mat. prasowe
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
08 sie 2017 16:13

Przegląd nowoczesnych krzeseł i foteli

Przedstawiamy przegląd najmodniejszych designerskich krzeseł i foteli, które idealnie nadają się do wnętrz publicznych. Będą także wygodnym elementem wystroju mieszkań prywatnych, bo ich wygląd zachęca do wypoczynku.

Nowoczesne krzesła i fotele mają być przede wszystkim wygodne i ergonomiczne oraz swoim wyglądem zachęcać do spędzania na nich czasu. Są też ozdobą wnętrz. Współcześni designerzy umiejętnie łączą więc ze sobą różne materiały i formy. Mamy zatem krzesła i fotele na cienkich metalowych płozach, ale też solidnych drewnianych nogach. Siedziska z miękkich, wytrzymałych tkanin tapicerskich, najlepszej jakości skór, jak i z drewna.

Pojawiają się pikowania i przeszycia, wygodne oparcia i podłokietniki. Wszystko to w bardzo wyważonych proporcjach – bez zbędnych elementów i detali. Już sam ich wygląd sprawia, że chce się na nich siedzieć. A jeśli przy okazji mamy świadomość, że o naszą wygodę osobiście zadbał Tomek Rygalik, Krystian Kowalski, Roman Modzelewski, Piotr Kuchciński, Grynasz Studio czy Christopher Pillet korzystanie z tych mebli może stać się jeszcze większą przyjemnością.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Karol, 2017-08-30 12:30:50

    Super, najbardziej podoba mi się model Occo - chciałbym taki kupić przed świętami do nowego salonu. Mam nadzieję że się nie zawiodę, znalazlem go na - ale może ktoś wie, gdzie go taniej kupię?
  • Daria, 2017-08-23 14:02:58

    Mega designerskie i zapewne tak samo wygodne ;)

POLECAMY W SERWISACH