Farba kryjąca Betolux Akva. Fot. Tikkurila

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Farba kryjąca Betolux Akva. Fot. Tikkurila
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
20 cze 2017 13:23

Renowacja podłogi. Sprawdź, jak szybko ją pomalować

Każda podłoga, wykonana nawet z najtrwalszych surowców takich jak metal, beton czy drewno ulega z czasem zniszczeniu. Pomalowanie podłogi farbą kryjącą  pozwoli uzyskać piękną i gładką powierzchnię, bez konieczności wymiany np. całego parkietu.

Od teraz wpatrywanie się w podłogę wcale nie musi oznaczać, że ktoś jest nieśmiały. Wręcz przeciwnie - może to być oznaka podziwiania przez tę osobę powierzchni pomalowanej innowacyjną wodorozcieńczalną farbą Tikkurila Betolux Akva! Dzięki niej stara i wymagająca renowacji podłoga może przybrać zupełnie nowe kolory. Wysoka trwałość farby zapewni jej świeży i atrakcyjny wygląd na wiele kolejnych lat.

Każda podłoga, wykonana nawet z najtrwalszych surowców takich jak metal, beton czy drewno ulega z czasem zniszczeniu. W trakcie wieloletniego użytkowania mogą się pojawić na nich nieestetyczne rysy, przetarcia, przebarwienia czy nawet ubytki. Zaletą tych materiałów jest jednak to, że w łatwy sposób można dokonać renowacji i przywrócić im pierwotny blask.

Idealnym rozwiązaniem w tym przypadku jest pomalowanie podłogi kryjącą farbą. Taki zabieg pozwoli uzyskać piękną i gładką powierzchnię, bez konieczności wymiany np. całego parkietu. Rozwiązaniem jest nowy, innowacyjny produkt Tikkurila Betolux Akva. Przeznaczony jest do malowania drewnianych, metalowych i betonowych podłóg oraz schodów wewnętrznych. Farba tworzy półpołyskową powłokę, nadającą elegancki efekt wykończenia.

Dzięki ekologicznej recepturze, która umożliwiła stworzenie farby o neutralnym zapachu oraz szybkoschnącej formule, nie musimy wyprowadzać się z domu na czas malowania.

Farba dostępna jest w ponad 2 tys. odcieni z mieszalnika ze wzorników Tikkurila Symphony, NCS i RAL. Tak bogata paleta barw pozwala na stworzenie rożnych wzorów i wykreowanie indywidualnego świata kolorowych podłóg. Dzięki temu stare, zniszczone i wytarte powierzchnie nabiorą nowego charakteru.

Nowa podłoga w naszym domu to mała, a zarazem wielka zmiana. Dokonanie wnętrzarskiej metamorfozy nigdy nie było takie proste!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH