Kolekcja Salsa. Fot. Wajnert Meble
Kolekcja Salsa. Fot. Wajnert Meble
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
26 wrz 2017 10:22

Salon w rytmie latino - nowa kolekcja mebli wypoczynkowych

Design jest jak taniec – porywa, uwodzi, ale też odpręża. Nadaje wnętrzu dynamiki, powabu oraz czaru, sprawia, że staje się ono przytulne. Aranżacje pełne kolorów i niebanalnego wzornictwa dominują we wnętrzach, które chcą się wyróżniać.

Ten trend zauważył polski producent Wajnert Meble, który stworzył limitowaną edycję kolekcji Salsa pobudzającą zmysły. Ta kolekcja zwraca na siebie uwagę od samego początku. Kiedy przyglądamy się wzornictwu, od razu zauważamy wyróżniające się smukłe, ozdobne nogi, nadające lekkości nieco geometrycznej bryle mebla. Widzimy kolejno delikatne przeszycia na siedzisku, subtelnie kontrastujące z gładkimi oparciami oraz regulowane zagłówki. Salsa nada każdemu wnętrzu smaku i wdzięku, tym bardziej, że teraz jest dostępna w skórzanej odsłonie.

Swoim rytmicznym designem wypoczynek zachęca do wypróbowania jego funkcjonalności oraz wygody. Wygodne i głębokie siedziska oraz ruchome zagłówki bezpośrednio wpływają na poczucie komfortu. Na plus kolekcji są jej dodatkowe usprawnienia, tj. funkcja spania czy pakowny pojemnik na pościel, które czynią z Salsy nie tylko piękny, ale i praktyczny mebel.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH