Kolekcja Afrodyta. Fot. Mebin
Kolekcja Afrodyta. Fot. Mebin
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
13 lut 2017 08:46

Salon w stylu klasycznym - piękna kolekcja mebli

Piękne meble wykonane z udziałem litego drewna i naturalnej okleiny wprowadzają do wnętrz wyjątkowe ciepło, a wybarwienie rustikal patyna, podkreśla panującą tu przytulną atmosferę.

Klasyka połączona z prostotą. Dyskretna elegancja i komfort. W takim salonie znajduje się wszystko, co niezbędne.

Stół na ładnie wyprofilowanych nogach umożliwia swobodny dostęp do przygotowanych smakołyków. Docenimy to podczas uroczystych spotkań w gronie najbliższych, ale także w czasie oglądania ulubionych programów telewizyjnych lub ciekawej lektury. W salonie nie powinno zabraknąć barku, który w kolekcji tworzy udane połączenie z praktyczną szafką. Może pomieścić wiele niezbędnych akcesoriów takich jak kieliszki na wino czy komplet modnych serwet i obrusów. Efektownie wykończony stolik RTV to świetne miejsce na wszelkie medialne gadżety sprzyjające wypoczynkowi. W zestawie do salonu znajduje się również wspaniale prezentująca się dwudrzwiowa witryna. Za jej przeszklonymi drzwiami wyeksponujemy gustowną ceramikę i zastawę, które warto mieć zawsze w zasięgu ręki. Do kompletu, w funkcjonalnej szufladzie, umieścimy estetyczne sztućce. Niezwykle użytecznym meblem będzie także duża trzydrzwiowa komoda, idealna na niezbędne salonowe drobiazgi.

Meble wykonane z najwyższej jakości materiałów, o charakterystycznych frezach i ozdobnych uchwytach, pomimo swej klasycznej linii wzorniczej, wyróżniają się lekkością i wdziękiem. Ciemna, spokojna barwa znakomicie oddziałuje na zmysły. Wycisza i uspokaja. W tak urządzonym salonie można doskonale wypocząć.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • KarolinaCz, 2017-02-18 14:35:42

    O tak takie meble nigdy nie wyjdą z mody i zawsze będą piękne.

POLECAMY W SERWISACH